Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el azt a hatást, hogy egy lány bevallja nekem, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Legyek természetes, csináljak mndent ugyan úgy, ahogyan eddig?
2011. júl. 5. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni elérni... manapság nagyon ritka az a lány aki bevallja egy fiúnak hogy tetszik neki... ez a TI dolgotok. :)
2011. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy teszel neki?
2011. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyébként az elsőnek igaza van. basszus virágcsokrot ne küldözgessünk? mondd meg neki te, ha érzel valamit. a lányoknak KELL ez a fajta visszajelzés!
2011. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Fogj egy 9mm-est a fejéhez!!Hidd el nagyon őszintén fog beszélni!:D
2011. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közeledsz hozzá. Arcra puszi, aztán véletlenül félre megy... Ha nem ellenkezik megcsókolod. Szerintem nem fog eléd állni, hogy szia, tetszel nekem... Bár nekem egyszer olyan is volt, hogy beszélgettem egy sráccal (tetszett), és egyszer csak rákérdezett, hogy : mi az, tetszem neked? Én meg simán rámondtam, hogy igen...

Azért mondom ezt, mert a lányok x része a "régimódi" kategóriába tartozik (én is), és azt várja, hogy a fiú kezdeményezzen.

2011. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!