Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem őt, mindennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem őt, mindennél jobban. Azt akarom, hogy bízzon bennem, nem kell más lány, hogyan érhetném ezt el még jobban? Mert tudja, hogy szeretem, csak fél hogy elveszít.

Figyelt kérdés

Csak őt szeretem , mindennél jobban. Nagyon féltékeny de én ettől még jobban szeretem. Ő is engem napról napra jobban oda vagyunk egymásért. Viszont nem hiszi el most, hogy nekem nem kell más lány. Nem akarom őt sosem elveszíteni. Ha őt nem ismertem volna meg, nem is tudom most mihez kezdenék. Vele megváltozott az egész életem. Ő a legfontosabb számomra az egész földön. Lehet hogy egyeseknek ez nyálas szöveg, vagy valami, de ez van. Ennyire nagyon szeretem és ezt ő is tudja, csak fél attól, hogy elhagyom. Sosem hagynám el másért és sosem csaltam meg eddig. Lassan egy éve, együtt vagyunk. Ő nekem az első komoly kapcsolatom:) Vele volt az első csók is.

Mit csináljak hogy higgyen nekem jobban és hogy jobban bízzon is? Köszi aki normális választ ír:) Imádom őt és nem akarom elveszíteni sosem:) 18/L


2011. jún. 13. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki amit itt írtál.

Elégnek kell lennie szerintem.

2011. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon féltékeny"


Ez lehet, hogy most a kapcsolat elején aranyos, vagy jó érzés számodra, hogy aggódik, ezáltal fontosnak érzed magad, de később hatalmas szar lesz az egész.

Veszekedések, átkutatott msn naplózások stb.

"Kivel beszéltél, miért beszéltél, miről beszéltetek?"

"Bejön, vagy miért beszélsz vele ennyit?"


Egy idő után az ember nyakára nőnek a féltékeny nemnormális szörnyetegek. A féltékenység mindennek a megrontója, ráadásul egy ember két okból lehet féltékeny:


1, kevés az önbizalma

2, benne megvan az a hamisság, hogy félrelépne olyan szitukban, amiben neked meg sem fordulna a fejedben a megcsalás


Ez később csak rosszabb lesz, hidd el nekem. Az ilyenből az elején ki kell szállni. Gyűlölöm a féltékeny embereket, ugyanis egy kapcsolat a bizalomról szól. Ha nem bízol a párodban, akit elvileg szeretsz akkor az egészet baszhatod.


Ha meg bízik benned, akkor minek féltékeny? Ezen nem gondolkoztál még?

2011. jún. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én sosem fogok ebből kilépni , mert ő nagyon aranyos és édes és ő a mindenem:) nélküle olyan lennék mint a hal víz nélkül :) szükségem van rá hogy éljek. Komolyan ennyire szeretem$$ Lehet , hogy nagyon féltékeny és más nem bírná, de az valószínűleg nem szereti eléggé. Én elviselem ezt akár életem végéig csak maradjon velem:) meg azért remélem bízni is fog bennem jobban, hogy nem hagyom el senkiért sem:) És engem nem zavar most se, és soha nem is fog:)
2011. jún. 14. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem te tetted fel véletlenül?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szerintem a párodnak egy nagy adag önbizalomra lenne szüksége.Próbáld meg őt ebben segíteni,de igazából tapasztalatból mondom,hogy nem lesz könnyű feladat.

2011. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja most vettem észre, hogy azt írtad, hogy téged nem zavar,hogy féltékeny,és soha nem is fog zavarni.Akkor mi a kérdés célja?Azért tetted fel,mert szerinted neki jobb lesz,ő boldogabb lesz,ha nem féltékenykedik?Vagy most nem értem ne haragudj.

21/L

2011. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Semmi baj, de én. Igazából csak az, hogy lehet féltékeny, jól esik nagyon, de mellette higgyen nekem mg bízzon bennem, hogy sosem csalnám meg.:)

Mert én is az vagyok az igaz, de én elengedem máshova, és bízom benne:)

2011. jún. 16. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt írod neked nem kell más lány, alul meg h 18 L akkor lezbi vagy??
2011. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen
2011. jún. 16. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
13:30: Te kibszott okos vagy...:)
2011. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!