Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki teherbeesett, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki teherbeesett, az egyuttlet utan mennyi idovel lehet az elso jeleket erezni?

Figyelt kérdés
Az utolso menstruaciom ket hete mult el, utana egy-ket nappal egyutt voltam a baratommal, elvileg vedekeztunk rendesen ovszerrel, de ha megis teherbe estem, lehet, hogy mar erzem a jeleit? Reggelente rosszul vagyok es feszul a mellem. A kovetkezo menstruaciom jovo heten kellene, hogy jojjon. Aggodjak emiatt a tunetek miatt?
2011. júl. 5. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
volt ovszer, ne aggodj..
2011. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. A PMS is ilyenkor szokott lenni, nem?
2011. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is feszulnek a melleim, és én nem is védekeztem, csak megszakitással, mégse félek.. nalatok gumi is volt!!
2011. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, volt gumi, de ha az ember lanyanak a sajat testerol van szo, rogton a legrosszabbra gondol :S a Pms altalaban egy hettel elotte kezdodik, most meg van majdnem ket hetem meg addig :S
2011. júl. 5. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet, hogy az ovulációd körüli hormoncsúccsal kapcsolatos. Próbálj megnyugodni :)
2011. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hasonlóan voltam én is, pár hónapja, de meg nyugodtam, mert ha terhes lennék, akkor már rég mutatkoztak volna a jelei. Mi is mindig védekezünk :), de jobb félni, mint megijedni szerintem. De nyugi, nem vagy az!! :) De ha nem vagy biztos benne, akkor kénytelen leszel terhességi tesztet venni :S
2011. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a segitseget :)
2011. júl. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!