Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a legtöbb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a legtöbb lány kapható némi "huncutságra"! Fals érzés netán?

Figyelt kérdés

Eddigi életemben szinte a legtöbb lányt, akit ismertem, kapható volt valami izémizére (csók, mellmutogatás, meg egyebek), csak pedzegetni kellett neki a témát - még ha nem is lett belőle semmi, a dolog után, úgy értem, párkapcsolat.

Más is így van ezzel?


2011. júl. 5. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az érzésed nem csal
2011. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ez most bánt téged? Vagy ettől rossz lenne valaki is? Mert én nem gondolom így. A nő is emberből van. Ha valakihez komolyabban vonzódik, akkor ott miért ne lehetne csókolózni? Te is akartad, nem? Ő is, akkor meg...örülj neki.
2011. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem. Csak így, ha van egy barátnőm, mindig azt érzem, hogy lehet, hogy azt megteszi velem, amit én tettem meg egy másik lánnyal, miközben barátja volt, mert kis "játékot" játszottam/játszottak.

Ugye érted?

2011. júl. 5. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak olyan lányok akik nem ilyenek,én nem kevernek mással miközben van barátja.;)
2011. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DannyZuko ***** válasza:
Bizony. a megérzés helyes. a legtöbb nő ilyen. rá tudod dumálni erre-arra. ha a te párod is ilyen, akkor ne foglalkozz a kérdéssel. teljesen feleslegesen idegesíted magad rajta. majd ha kidröül, akkor légy ideges. én mindíg azt szoktam mondani, hogy az én párom egy gyönyörű nő és ezt nem csak én tudom a világon. nem kívánom tőle, hogy én legyek 90éves koráig az egyetlen, azt viszont elvárom, hogy diszkréten csinálja és ne tudjam... na nem mintha ilyen lenne. csak ne tudjam ha mégis...
2011. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!