Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy mackós pasi akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy mackós pasi akit ti (1-3/10-es szépségűnek) mondtok. Az soha nem juthat el oda mint egy macsó 3-5 nap alatt?

Figyelt kérdés

Én utálom a langyos vizet. Az összes lány eddig. Egy híján, mind szép és szexi volt. De egy hónapnál előbb, szinte egy sem adta be a derekát. Hát addigra a tűz, már eseteben kialudt. (A hosszú oltás alatt.)

Nem tudom miért csodálkoznak a lányok. Hogy megcsalják őket. (nem én) Vagy faképnél hagyják őket, az első szex után. Ha megvárják amíg már csak jobb híján vele az ember. Hát ne csodálkozzanak!


2011. júl. 5. 20:59
 1/9 A kérdező kommentje:

"Lányok! Egy mackós pasi akit ti (1-3/10-es szépségűnek) mondtok. Az soha nem juthat el oda mint egy macsó 3-5 nap alatt"


A kutya sem fog válaszolni mert ez létszik kint.

Nekünk nem csak szenvedély, de még normális válasz sem jár.

2011. júl. 5. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy. a macsókat szexre keressük,a tefajtáddal meg abban reménykedünk hogy van jövője a kapcsolatnak így nem adjuk be a derekunk hogy ne tűnjünk könnyűvérűnek
2011. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"szánalmas vagy." - Akkor most miért is én vagyok a szánalmas?

Amit tesztek az után az a szánalmas, aki úgy tesz mint te.

Durván el is számolják magukat, eltaktikázzátok a dolgot.

2011. júl. 5. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:

1, Mindenkinek meg kell szenvedni ahhoz, hogy egy normális partnert találjon. Legyen az akár szép akár csúnya, akár nő akár férfi. A szépek csak a szexre kellenek, a csúnyákat meg nem veszi észre senki. A férfiak unják a bókolást, a nők meg unják, hogy olyanok környékezik őket akik számukra érdektelenek.

Ezek tipikus sztereotíp lózungok, de mégis, van benne valami.


Hidd el, egy nőnek se könnyű, ha túl korán adja be a derekát, akkor elhíresül mint ribi, és onnatól minden pasi azt hiszi hogy csak füttyentenie kell neki.

Azon is el kéne gondolkozni, hogy milyen tűz az ami pont akkor alszik ki amikorra mmegismernéd a másikat.

Mi az, ami miatt kiábrándulsz? Esetleg nem azt a nőt mint emberi lényt szeretted, hanem egy álomképet, amihez találtál valakit akire többé-kevésbé ráillett, és bebeszéted magadnak hogy a kettő egy és ugyanaz?


"Egy híján, mind szép és szexi volt. De egy hónapnál előbb, szinte egy sem adta be a derekát."


Szerinted a szép és szexi = azzal hogy szexuálisan nagy étvágyú?

Elég érdekes feltételezés. Jelentem az egyén szexális vágyaiknak és ezek kiélésének nincs köze az illető szexepiljéhez.

Vannak poligám és szexéhes csúnya lányok, meg aszexuális szépek is. Emberek vagyunk, mindenki másféle, ne hidd azt hogy a puszta külső alapján pontosan megítélhetsz bárkit.


"Egy mackós pasi akit ti (1-3/10-es szépségűnek) mondtok."


Na akkor elemezzük ezt a te logikád szerint.

Szexuálisan vonzó = nagy szexuális étvágy

Szexuálisan nem vonzó = kis szexuális étvágy.

Ha már ilyen elbąszott logikád van, tartsd magad hozzá. Ebben a rendszereben te ebben te ebben a kategóriába tartozol. "Nem tudom miért csodálkozol. " Vagy ez a kificamított megítélés csak másokra érvényes?


"Az soha nem juthat el oda mint egy macsó 3-5 nap alatt?"

A macsóknak többnyire az a problémája, hogy nem képesek olyan partnert találni aki

-nem csalja őket (mer aki szép az ugye promiszkulis, azt úgyse zavarja)

-nem nyúlja a pénzüket (mer ugye a szép=gazadag, annak meg úgyse árt)

-aki velük is marad, akivel családot lehet alapítani. (mer aki macsó, az úgyse tervez hosszú távra, annak nem kell érzelem, család, feleség, csak szex)


Nem a más kertjének a füvét kéne irigyelni, hanem abba kéne hagyni a saját sértett lelked pólyálgatását mások végigrugosásán át, és ehelyett oda kéne figyelni az emberekre. Nem csak a mellére, hanem ami alatta van arra is.

Vagy ha abszolút emocionális analfabéta vagy, akkor keress olyat, akivel némi fizetség fejében nem kell foglalkozni, nem kell udvarolni csak szex azt kalap-kabát.

2011. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát egy férfi ha nem puha p*cs. Akkor egy hónap "no sex" mellet hát nem tudom, de minimum megörül az tuti. (Elveszi lány az első szex után, meg ennél még nagyobb ökörséget csinál.) Én simán berakom a kishúg kategóriába általában. És lehet barátság, de semmi több. Még ha egyszer össze is gabalyodunk. Gondolhatod ha egy hónapig barátkozok vele, sőt a hülyítés után is. Akkor csak szerethetem, és őt kedvelhetem.


" Szerinted a szép és szexi = azzal hogy szexuálisan nagy étvágyú? " - Ezt nem állítottam. Kérem te ezt miből feltételezed?

De idővel megtudtam mindről, hogy az exét nem váratta a végtelenségig. Sejtettem, mert amúgy sem az exe lett volna. Hanem egy srác akivel egyszer-kétszer beszélt.


Hát én egy évig ha nem is arcra de testre egy adónisz voltam. Tudod mint a Dávid szobor. Az utcán a lányok ha egy fehér farmerban és fekete feszes polóban megláttak, akkor sorban utánam fütyültek. De ott nem 3-5 nap, csak 0. lett volna. A két szó részeremről már nekik a túl sok kategória volt.


"emocionális analfabéta vagy" - az összes (egy-két kivétel talán volt) azt mondta, még a világon nem volt ilyen pasi, aki így megérti, sőt még a gondolatát is kitalálja.


Köszi! Kitaláltam azt is hogy rólam mit gondol.


Az élet a nőknek 18 és 30 közt könnyebb. Utána már ész és bölcsesség kérdése náluk.


Most pasiként 134 IQ-val és bölcsességgel. És több mint fél száz nő összes titkával (pszichoterápia co-terapeuta voltam) Sem tudom mit is tegyen egy pasi, ha nem tökéletes vagy nem gazdag és nagy vonalú. Pedig az összes nőnek van személyes receptem a boldogságára. És ezt sokszor a barátnőim (is) betartva el is érték.

Csúnya vagy szép lány. Nem kell túl okosnak lennie hogy boldog legyen.


Amúgy két lányt ismertem aki 20+ pasival volt, mind a kettő bűn r..d@. Tehát amit feltételeztél rólam ez már ez miatt sem lehetett igaz.

2011. júl. 5. 23:05
 6/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm ahogy válaszra méltattál! ;)
2011. júl. 5. 23:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg hiába unják a lányok az érdektelen pasikat. Ha egy hónapig a közelében tudd lenni egy pasi. Akkor vénséges vén öreg púposként kripli aggastányként is megtudja meghódítani a hibátlan szépséges fiatal lányt is. Egy hónap alatt az nem kunszt. Azért már ne gondolja mindenki "hibátlan szépséges fiatal lány"-nak magát! És én sem vagyok "vénséges vén öreg púposként kripli aggastány".
2011. júl. 5. 23:20
 8/9 A kérdező kommentje:

"vénséges vén öreg púposként kripli aggastány".*


"vénséges vén, öreg, púpos, kripli aggastány".

2011. júl. 5. 23:21
 9/9 A kérdező kommentje:

Lányok! Egy mackós pasi akit ti (1-3/10-es szépségűnek) mondtok. Az soha nem juthat el oda mint egy macsó 3-5 nap alatt?


Lányok! Egy mackós pasi akit ti (1-3/10-es szépségűnek) mondtok. Az soha nem juthat el oda mint egy macsó 3-5 nap alatt?


Lányok! Egy mackós pasi akit ti (1-3/10-es szépségűnek) mondtok. Az soha nem juthat el oda mint egy macsó 3-5 nap alatt?

2011. júl. 6. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!