Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden nőnek megbízhatatlan, macso pasi?

Figyelt kérdés

Akiről azt se tudja mikor csalja meg, mikor cseréli le. Jobban szereti saját magát a nőjénél. Soha nem unalmas, de tökéletesen kiszámíthatatlan. Bunkó néha arrogáns és megfoghatatlan. Általában még kigyurtak vagy pénzesek is.

Miért ilyen pasi kell minden nőnek? Vagy csak ilyenre áhítozik?


2011. jún. 21. 22:13
1 2
 1/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
74%
Honnan szeded ezt a marhaságot????
2011. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
nem minden nőnek kell ilyen pasi
2011. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden no? En soha nem vagytam ilyen ferfira, nem is lett ilyen a ferjem, es meg rajtam kivul jo sokan vannak igy. Bizonyos noknek ez jon be, masnak nem. Nem osszeillo tipus vagy azzal, aki ilyen ferfira vagyik. Jo hir, hogy mindenkinek van parja, ahany ember, annyi fele, nem mindenkinek az altalad leirt tipusu ferfi kell. Engem pl. kifejezetten taszitott ez a "rosszfiu" tipus mindig.
2011. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosítsunk. :)

Először is néhány nőnek nem megbízhatatlan macsó kell, ha nem csak macsó. Sajnos a legtöbbször ez együtt jár a megbízhatatlannal is.

2011. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Miért van minden nap legalább egy ilyen kérdés?

Nem kell minden nőnek ilyen pasi! De azért az sem, jó ha egy tutyimutyi alak vagy aki nem mer megszólalni, ha kérdeznek tőle valamit. Nagyon sok olyan pasit ismerek aki csak nézi a csajokat, de leszólítani nem meri. Na ők azok akik így gondolkodnak mint te!

2011. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Hát igen sokaknak ez kell. Persze ez ideig óráig nem feltétlenül rossz de ha már ott tart az ember,hogy család,esküvő van a tervben nem biztos,hogy egy ilyen pasival tervezgetni kéne akármi ilyet is. Ezekben a macsókban pedig az a vonzó,hogy megfoghatatlan elérhetetlen és ha megvan akkor a nő önbizalmán lendít,hogy megszerezte. Csak a kérdés,hogy meddig és önmagával szemben milyen áron?!
2011. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a kérdést valószínűleg azért tetted fel, mert te nem tartod magad macsónak, de nem jut neked nő. De ha szétnézel, meglátod, hogy vannak nem macsó pasik is, akiknek bizony jut nő. Na már most ha te is szeretnél egyet, hozd ki magadból a legjobbat mind külsőleg, mind belsőleg, tapasztald ki, hol tudsz legkönnyebben ismerkedni (buliban, neten stb.), ismerj meg sok nőt, és a statisztika alapján így előbb-utóbb találnod is kell valakit, aki illik hozzád. Sok sikert!
2011. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én nem ilyen szerencsétlen pasi vagyok, akit leírtatok. Van barátnőm nincs gond.

Csak a környezetemben mindig ezt látom. Hogy a rendes akár full jó nőknek nem kell egy rendes kapcsolat, hanem egy ilyen pasi aki után szenvedhetnek.

Mert mindig ez a vége, de mégis ilyen kell.


(Tudom álltalánosítottam, bocsi. De tényleg érdekel)

2011. jún. 21. 22:27
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Én a megbízható "macsó"-ra szavazok és úgy módosítanám az általad leírtakat: engem jobban szeret, mint saját magát, de nem papucs. Soha nem unalmas, nem mindig kiszámítható, de mindig megbízható. Nem bunkó, de erélyes, néha kicsit arrogáns, de soha nem a családjával, vagy a párjával. Vezéregyéniség, eléri, amit akar. Nem kigyúrt, nem feltétlenül pénzes, viszont nem is tehetetlen, ha anyagi gondok merülnek fel, képes minden követ megmozgatni, hogy a családnak meglegyen a megélhetése.
2011. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 napietus ***** válasza:

a macsó és a megbízhatatlan nem szinonímák. legyen férfias, tudjon viselkedni, ne legyen butább nálam és tetszen külsőre. anyagilag. pasizásnál nem számít, férjjelölttől elvárható, hogy ne csak adóssága legyen, mivel engem sem egy bugyiban adott férjhez az apám. ha megpróbál átverni, repül. nekem ez volt a kiválasztási stratégia. bejött :)


29/N

2011. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!