Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan fogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan fogadnátok egy ilyen ajándékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Vázolom a helyzetet. Van egy lány. A neten ismertem meg több, mint 1 éve, egy ügyességi játékban sorsolt minket össze a gép, szóval nem ez volt a fő célom :)


Azóta sokat beszéltünk, pár ezer sms, de a távolság, és a munka/suli miatt nem volt még kivitelezhető egy találka, de lehet jobb is így, van benne valami misztikum, de néha egy közös jövős téma előfordul a szavainkban poénként, de hát személyes találka nélkül erről nem lehet beszélni érdemben.


Könyvmoly, japánrajongó, és egy egyedileg terveztetett könyvjelzőt, egy japán idézettel (japánul) küldenék neki, az hogy venné ki magát, szerintetek? Túlzás? A poén, hogy a postás fogja kézbesíteni, feltéve ha kiderítem a pontos címét, mert általában nem ez a beszédtémánk :) Amúgy aranyos/normális lány kategória.


Szerintetek mit tegyek ? Normális válaszokat ha lehet.


2011. júl. 5. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon örülne neki! Már csak azért is, mert gondolsz rá. :)
2011. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó, bár őt inkább te ismered, mint mi, hogy mennyire "egyedi ajándéknak örülős" fajta :) de mivel ebben minden benne van, amit szeret kb, ezért nem hiszem, hogy mellétalálsz vele... :) Túlzásnak meg nem túlzás, ha ennyire jóban vagytok, miért lenne túlzás, hogy gondolsz rá?
2011. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nagyon örülne neki szerintem, mivel nagyon személyre szabott ajándék lenne, amiből ugye az jön le hogy odafigyelsz rá(:
2011. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a "szeretlek", "gondolj rám" már azért túlzás lenne, pont ezért valami általános idézetet gondoltam, egyébként köszi az eddigi válaszokat :)
2011. júl. 5. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább személyesen adnád oda neki...

Ha ezt nem tudod megoldani ne is akarj tőle semmit!

Mert ha járnátok sem találkoznátok!

Amugy jó ajándék!

Szerintem hívd el valahova és add át személyesen. amugyis elég durva nyomozni valaki után . cím stb O.o

2011. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22:38

teljesen igazad van!


Személyesen találkozz vele!Nem tudom elképzelni hogy ti járni fogtok ha nem találkoztok soha.1év alatt meg főleg fura.Ha jártok akkor is évente találkoztok?Egyébként Én sem örülnék ha nyomozna valaki utánam.Ajándék szerintem is klafa.Találkozzatok :)


18/L

2011. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet de talán jobb lenne ha elötte személyesen is találkoznátok,mert azért a neten keresztül nem olyan könnyű kiismerni a másikat,lehet hogy nem is olyan amilyennek hiszed.
2011. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Látom, kezdenek megoszlani a vélemények a kézbesítésről. Szóval az ajándék jó, akkor azt intézem, és meglátjuk.


Egyébként mostanra már egyikőnk sem jár suliba, szóval nem évente lenne találka, ha úgy alakulna ... a munkahely meg nem lehet akadály, az van mindenhol.


Akkor csakis személyesen? (Egyébként kis városban lakik, nagyon ritka vezetéknévvel, szóval ha csak várost írok is, tutira tudnák kézbesíteni.)

2011. júl. 5. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen :) Lehet meghálálja egy puszival :"D
2011. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!