Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen betegség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen betegség miatt nem fogadnátok el egy srácot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hasmars.
2011. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
töppedt ikerszarkóma
2011. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lepra
2011. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Frigiditás.
2011. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Agyhalál.
2011. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
termanlixusminfóbia vagy másik nevén hermansixsustidás
2011. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Impotencia, bénult alsó végtagok, HIV fertőzés vagy kialakult AIDS betegség, kábítószer/alkohol/játék/internet függőség. Meg sorolhatnám reggelig a fertőző gyógyíthatatlan kórképeket, vagy maradandó, súlyos és látványos testi fogyatékosságokat.

Semmi bajom sincs az ilyen emberekkel, de úgy gondolom a párkapcsolat kivitelezhetetlen lenne neki is és nekem is. Ő mindig azt keresné mikor sajnálom,én pedig mindig törekednék rá, hogy ne látszódjon rajtam mennyire sajnálom.

Ha utólag alakul ki valamelyik, mondjuk autóbalesetből adódó testi bénultság,akkor természetesen nem hagynám el, de tudatosan nem mennék bele ilyen kapcsolatba.

Persze,ha HIV-es lesz, mert prostihoz járt mellettem, akkor nem igen sajnálnám és kitenném.

2011. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
herpesz. lol
2011. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
AIDS, HIV fertőzés értelmi és jelentősebb testi fogyaték lehet bután hangzik de ez van... :S
2011. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
RETARDÁLT xd
2011. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!