Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex alatt túl korán "dörren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex alatt túl korán "dörren az ágyú", hogyan fokozhatnám ezt?

Figyelt kérdés
Van egy pöpet bajom.Szex alatt nem bírom visszatartani az ejakulációm, ezért eléggé hamar "elsül a puska". Valami természetes, esetleg otthon is alkamazható módszer a teljesítmény fokozására?
2011. júl. 5. 22:40
 1/4 Janee_ka ***** válasza:

Mikor már érzed hogy jön gondolj másra.

Pl: Matek órára vagy vmi csúnya lányra.

Nekem bevállt. :)

2011. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj apádra.
2011. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én is pont ma néztem utána ennek és egy új dolgot fedeztem fel, amit minden srácnak ajánlok, mivel akár multiorgazmust is elérhettek. ez pedig a pc izom megerősítése.

itt egy link: [link]


csak annyit ehhez, hogy remélem az én barátom is megtanulja ezt, mert nagyon izgatónak találom így női szempontból hogy a barátomnak lehet multiorgazmusa.(:

jó gyakorlást.

2011. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Verd ki előtte. Nem viccelek! Fél óra, és megint aktív leszel, esetleg egy kicsit később leszel aktív, egyénfüggő. Tehát időzítsd az aktushoz a masztit. Ha már ott a csaj, garantáltan tovább fogod bírni. Persze ez csupán egy, de egy klasszikus praktika erre nézve.
2011. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!