Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzem úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem úgy, hogy az udvarlás olyan megalázó számomra?

Figyelt kérdés

Egy lány panaszkodott nekem msn-en, hogy nála egy fiú nem mert bepróbálkozni, meg milyen gyávák a mai férfiak.

Én nem egyszer úgy érzem, hogy ez az udvarlás dolog, számomra olyan megalázó érzés. Amikor ott beszélek egy lánnyal, amikor ránézek, olyan megalázó érzés jön rám, hogy neki megkel feleljek ahhoz, hogy szeressen engem.

Bizonyítani kell neki, meg taktikák kellenek a vetélytársak ellen, előre kitalált történetekkel kell készülni, hogy ne fulladjon be a beszélgetés.

Aztán ott van a viselkedés, meg a beszédhangnem, meg az arcmimika meg a testmozgás, és még az külön rátesz a lapáttal, hogy ennek összhangban kell lennie, ráadásul még természetesnek hitelesnek kell, hogy tűnjön.

Ott van a lány barátnői, velük is megkel találni a tökéletes összhangot, nem nagyon nyomulni rájuk, hogy ne úgy tűnjön, "majd az egyiknél talán bejön", de ha nem nyomulsz náluk akkor elküldik a fiút, mert ő gyáva, és még is mit képzel, nem tiszteli a legjobb barátnőmet.

Aztán egy lányt is nem kicsit befolyásolja a barátnői véleménye az adott fiúról.

Most jön a slusz poén, amikor a lány kikosaraz valami gyenge ürüggyel. A klasszikus eset ilyenkor, "legyünk csak barátok", "nagyon tetszel, de ne rontsuk el a jó baráti viszonyt", aztán a bunkóbb fajtából "veled soha nem fogok járni, mert ronda vagy!", "mit képzelsz, te meg én? - hülye vagy!", "pfff de gáz ez a pasi+valami firka a külsejére".

Az elutasítás után következik, hogy a barátnői a fiút a háta mögött kuncognak, elkezdenek róla pletykálni.

De ezzel még nem is volna annyit bajom, de mért nem lehet olyan világ, ott vannak a nők, és választják ki azt akik nekik tetszik.

Én nem akarok egy lány kedvébe se járni, hogy ez miatt, meg plusz a pénzemért is szeressen, na ilyen lány nem kell.


2011. júl. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szabályokat betartani. Ha üres vagy, szorongsz, akkor meg nem nagyon van mit tenni nő szerzés ügyben, ha ezen nem változtatsz. Szintén akkor sincs esélyed, ha nem vagy érett egy kapcsolatra vagy ribiket fogsz ki. Te csak légy természetes és próbáld ne úgy felfogni, hogy most meg kell neki felelni, hanem jól érezni magad.
2011. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elsietni, és nem úgy kell utalni, hogy több akarsz lenni, mint barát, hogy rákérdezel, hogy lehet-e több, mint barátság. Hanem célozni kell rá, hogy vonzó a lány, szép, hogy hiányzik. Aztán lehet elhívni randira. Ami konkrétan már nem baráti.
2011. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rosszul látod. Próbálj másokkal is beszélgetni.

Ha egyiknél görcsös vagy, a másiknál nem biztos.

Akaratlanul is megérzed (hacsak nem egy érzéketlen tuskó vagy) a szavaidra adott reakcióit.

Egy mindkét részről nyílt beszélgetés nem fog "befulladni"!

34/F

2011. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te is jó vagy, hogy úgy választasz ki egy lányt erre a célra, hogy még nem is ismered. Ha egy bombázó erre rögtön elküld a pitlibe. A direkt dolgokra gondoltam.
2011. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!