Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban kicsit félénkebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban kicsit félénkebb, visszahúzódóbb, anti-kezdeményező srácoktól kérdezném. Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

1) Milyen helyzetben voltatok?

2) A lány kapott le téged, vagy te őt?

3) Mióta/meddig voltatok együtt?

A pontos sztori is érdekelne, ha van időd írd le, és szívesem meghallgatom. =) Kort, és nemet is, légyszíves. ><


2011. márc. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Épp egy vár környékén kirándultunk. Felmentünk az egyik toronyba, egyedül voltunk. Én szerelmes voltam belé, róla nem tudtam mit érez irántam. Néztük a tájat az ablakból, majd valahogy összeakadt a tekintetünk. Kicsit közelebb hajolt, én rekedten csak annyit nyögtem ki, hogy "ne gyere közelebb mert megcsókolltak". Így utólag vicces, nem tudom hogy jött ez... :D Szóval nem hallgatott rám, közelebb hajolt és azon kaptam magam, hogy csókolózunk. Csodálatos volt, leírhatatlan. 3 hónapig voltunk együtt.

19/F

2011. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Suliban mesélték, h bejövök neki, én meg odamentem és beszéltünk. 18 éves voltam. Nem voltam akkor sem kezdeményező, meg most sem, de szinte odarúgdaltak a többiek.

Utána pár héttel valami iskolai bál volt, iszogattunk előtte, én kaptam le végül, de akkor már szinte tartotta a száját. Nem voltunk túl sokáig együtt, 2-3 hónapot, de az alatt is egyszer szakítottunk. Hogy milyen volt az első csók? Hát jó volt, de ehhez hozzájárult az is, h a lány jól tudott smárolni.


22/f

2011. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első csók?


Már az általános iskolában harmadik osztályban csókolóztam az összes osztálytársnőmmel( nem puszi hanem hosszú csók)

aztán gimiben első évben valami osztálybulin két osztálytársnőmmel is..kiránduláson harmadikban lefeküdtem az egyikkel..ja és volt olyan is, hogy felhívtam egy csajt, hogy találkozni akarok vele és mi lenne ha kivennénk egy szobát a belvárosban, hogy beszélgessünk:-))

Hát képzelhetitek micsoda beszélgetés volt:-))


Egyébként félénk srác vagyok:-))

2011. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó, hát ezek szerint elég valószínű, hogy jóképű is. =)
2011. márc. 13. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:

1) Milyen helyzetben voltatok?

2) A lány kapott le téged, vagy te őt?

3) Mióta/meddig voltatok együtt?

A pontos sztori is érdekelne, ha van időd írd le, és szívesem meghallgatom. =) Kort, és nemet is, légyszíves. ><


Egy buliban történt. Akkor láttunk egymást először. Egyikünkben sem volt pia, és én nézegettem, meg ő is. Éreztem, hogy bejövök neki, mindig ott volt ahol én, néha mozdulni sem bírtam tőle. Majd egyszer csak odajött hozzám, és kérdezte, hogy táncolunk? Mondom persze.

Én alapból nem vagyok kezdeményező, de miután nagyon szép lány volt, így pláne nem. :|

Lényeg, hogy beszélgettünk táncoltunk simulva, ölelgettük egymást, majd megvolt az a bizonyos üveges nézés a lánytól, amiről már korábban olvastam hogy mi is, és tudtam, hogy ha én nem, akkor ő fog megcsókolni. Meg is tette. Olyan hirtelen jött, és nagyon jó volt csinálni. Azt, hogy jól csináltam-e vagy nem, azt nem tudom, de valószínű jól, mert többször is megcsókolt.

Hozzáteszem mindent ő irányított, kezemet is beleértve. ;)


Ha mindent én írányítottam volt, meg kicsit határozottabb lettem volna, ma is járnánk. Ezt megmondta aznap. Azóta nem láttam...

21f

2011. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja és ez most történt 1 hónapja.

Viszonylag laza voltam, mert tényleg bármiről beszéltem vele simán, és nem izgultam, amit nem értek, hogy miért.

2011. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. közös fősuli, közös szak, ugyanannyiak voltunk, 19-19, elég sok közös volt bennünk

2. én őt, előtte másfél hónapig csak beszélgettünk, majd elkezdtem célzásokat tenni rá

3. 9 hónap


Most már 21 évesek elmúltunk, barátok maradtunk.


Sztorinak annyit, hogy nem bántam meg, hogy összejöttünk. Rengeteget tanultunk egymástól közös erővel, mivel mindkettőnknek a másik volt az első, így nagyon jó érzés volt egymást tanítgatni. Ő félt a csókolózástól és a szextől, én gyakorlatilag semmitől. De mert nem féltem, az nem azt jelenti, hogy nem voltam visszahúzódó és bizonytalan, hisz 1. barátnőm volt, életemben nem csókolóztam más nővel, nem fogtam még meg lány mellét, vagy tettem a szájába a nyelvem. Csak úgy voltam már vele, hogy egye-fene.


21/F

2011. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!