Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látni akarom a barataim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látni akarom a barataim szerszámát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg barátomtól megkérdem, hogy hány cm-s az övé és hogy borotválja-e, meg hogy szokta-e verni. Sőt még néha arra is megkérem őket, hogy küldjenek képet róla. Néha akaratuk ellenére megmutatom nekik az enyémet webcamon. Tudom, hogy ez nem normális. Segítségeteket kérem, hogy mit tehetnék ez ellen. 14/f
2011. júl. 6. 16:53
 1/9 WhiteLabel ***** válasza:
meleg vagy, nem tudsz mit csinálni.
2011. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hajlamos vagy a ferdeségre :/
2011. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
am barátnőm van és lefeküdtem már vele. szvl nem vagyok meleg.
2011. júl. 6. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj normálisan, és ne mutogasd a répádat olyannak aki nem kíváncsi rá. Nem vagy te állat, tartsd féken magad és az ösztöneid. Amúgy minimum biszex vagy de inkább búza.
2011. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
vagy attol felsz hogy a tied mas mint a tobbieke vagy csaj kell neked. de ha ugy erzed hogy ezt nem tudja semmi es senki orvosolni akor menj el egy pszihologushoz vagy beszelgess el errol az orvosoddal mert ez nem szegyen.es csak neked lesz rosszabb a pszihologus vagy az orvos meg azert van h ijen dolgokat megbeszejj vele nem szabad elmondja senkinek!
2011. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biszex vagy...nemsokára totál homár leszel.

Alibi-barátnő exit neked pedig irány az első Búza-bár

2011. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy amit a "barátaiddal" művelsz, az már-már közelít a szexuális zaklatás határához?


Fogd vissza magad, ha nem akarsz 1-2 év múlva a fiatal korúak börtönében, vagy egy javító intézetben kikötni.

2011. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
válts át helyettük chatroulette.com-ra
2011. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DarHurys válasza:
Hát nekem csak kőrfűrészem van és nem borotválom
2011. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!