Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem soha nem lesz pasim? NA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem soha nem lesz pasim? NA és barátaim!

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya vagyok! 15/l
2011. aug. 18. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kép?
2011. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
XD teszteled a bátorságodat első??
2011. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát nah xDD

de am viccen kivül minden 2. ember aztmondja magáról h csúnya...közel sem biztos...

2011. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30- éves korodra valszeg (valószínűleg) kikupálódsz
2011. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első a vírusírtóját teszteli,már egyszer volt olyan kérdésem,h ronda vagyok-e és mindenki szerint igen... bele kell törődnöm,de így lehet vkim?
2011. aug. 18. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
ha esetleg mutatnál magadról egy képet... el tudnánk dönteni
2011. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet kirakni! az a kérdésem,hogy egy ronda lánynak lehet pasija? ha mégis kiveszek képet és van valamilyen véleményetek az rajtam nem változtat semmit! Így nézek ki: a fejem borzasztó kezdjük a hajammal göndör kezelhetetlen töredezett pedig most voltam fodrásznál használok mindenféle szart rá! a szemem alja karikas és lila. az orrom krumpli és meg görbe is. a számnak csúnya alakja van és színe. az egész fejemnek fura színe van. a fülem eláll . a mellenmdj cső alakja van és parizer. a karom aránytalanul vastag. odalemt sem vagyok szép kiállnak az alkatrészek és undorító szürke színű. a lábam rövid. alacsony vagyok kövér és unalmas. nem tudok senkivel beszélgetni
2011. aug. 18. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet privátban, kíváncsi vagyok rád:)

21f

2011. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"unalmas. nem tudok senkivel beszélgetni"


Az előtte lévő szöveg egyáltalán nem számít. Ez bőven elég ahhoz, hogy antiszocinak gondoljanak. Nem nagyon tévednek.

2011. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Catheryne válasza:

Szerintem a csúnyaság relatív, nézőpont kérdése...

A "lesz-e pasid" kérdésre a válasz pedig: mindenkinek meg van a párja a világban ;)

2011. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!