Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért választana engem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választana engem is bármelyik lány?

Figyelt kérdés
Mindegyik lánynál rengetegen próbálkoznak be, én senkinél mert kb 100pasi közül miért épp engem választana bármelyik lány is?Úgy sem sikerülne
2011. júl. 6. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ilyen az élet ezt kell szeretni
2011. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ilyen ez a popszakma
2011. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha így fogod fel akkor soha nem is lesz.
2011. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kép ?
2011. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire el vagy kedvetlenedve, akkor gondolj arra, hogy egyszer már te lettél a kiválasztott. :)


Megtermékenyíthette volna sokmillió másik hímivarsejt azt a petesejtet.

2011. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért. Szerinted ki kíváncsi egy kis gyáva hülyegyerekre akinek semmi önbizalma és magabiztossága, és csak azt tudja hajtogatni hogy ő úgysem kell egy lánynak sem? A lányok nem azt akarják hogy dédelgetni kelljen a fiújúkat hogy jaj te pedig különleges vagy, és nem is azt várják hogy nekik kelljen összeszedni őket. Persze hogy a dominánsak a sikeresek, akik bátrak és odamennek egy lányhoz és meg merik szólítani...ez még akkor is vonzó nekik, ha alapból nem vagy egy adonisz. A lényeg hogy tudd mi a dolgod és csináld is azt..
2011. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18:20 nem minden nőnek van tökeXD Kicsit túlzásba estél:) Vannak nők akiket nem zavarja, ha nincs önbizalma, meg stb.. De azt hogy ha egy férfi nem csinál semmit akkor teljesen esélytelen. Nem minden nő bukik a macsó kemény f*szfejekreXD Az a gond, hogy nem nyit a dolgok felé!
2011. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem így kéne felfogni. :/
2011. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
miből gondolod hogy 100pasi közül véletlen nem te leszel-e az akit észrevesz? :)
2011. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A szép lányoknál csak a jóképű srácoknak van esélyük, ez tény. De ha te nem tartod magad annak, akkor próbálkozz a kevésbé szépeknél, náluk kisebb a konkurencia! Ha nem vagy csúnya se, akkor náluk összejöhet.
2011. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!