Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért választana engem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választana engem is bármelyik lány?

Figyelt kérdés
Mindegyik lánynál rengetegen próbálkoznak be, én senkinél mert kb 100pasi közül miért épp engem választana bármelyik lány is?Úgy sem sikerülne
2011. júl. 6. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
SP hát szégyeld magad!Azt hittem szeretjük egymást,és te meg itt adod fel a kérdéseid!Most elszomorodtam,és holnapi nappoal elhagylak,és elköltözök!Most pedig beülök a kádba sírni egyet,nem fürödhetsz ma!:(:( Tomika
2011. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindegyikért százan állnak sorba? Nehogy már most tudjam meg, hogy sem én, sem az ismerőseim nem lányok:P
2011. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Te sem egy izmos nagy db ember lehetsz, az biztos!

De akkor olyan lányt keress aki kifejezetten nem bármelyik pasit választaná. Vannak ilyenek is, csak olyan ritkák hogy rátalálni nagy szerencse.

2011. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!