Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook kapcsolati státusz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.angel kérdése:

Facebook kapcsolati státusz. Miért fontos, illetve miért nem az?

Figyelt kérdés

Igen tudom, rengetegszer lett taglalva a téma.. Viszont időm nincs visszaolvasni minden ezzel a témával kapcsoaltos dolgot. Na szóval.. Rengetegen írjátok itt, hogy milyen hülyék azok az emberek, akik elvárják, hogy ki legyen írva az, hogy kapcsolatban a face-en. Persze, néhol ez már beteges, ezzel egyetértek maximálisan. De azért azt gondolom, pl. az én barátom is elég sokat lóg a facebook-on, azért annyit tényleg megtehetne, hogy bejelöli, hogy kapcsolatban vagyunk. És most nem csak rólam van szó.

A lényeg itt az, hogy persze nem mindenki facebook-ozik állandóan, megjegyzem én se. De én büszke vagyok az adott páromra, főleg, ha nem is kevés hónapja vagyunk együtt, nem 13.. évesek vagyunk stb. Főleg akkor nem jelentene problémát, hogy kirakjam, ha ellenkező esetben a párom kérne meg rá.

Meg az is érdekes, hogy rögtön rávágjátok, hogy de hülye vagy, hogy a face-n éled a napjaidat, meg ilyen idióta kommentek. Nem kéne elsőre ítélni. A legtöbben nem azt írták, hogy a párja azért nem rakja ki, mert nem megy fel fb-re, meg nem akarja kiteregetni a magánéletét, hanem egész egyszerűen nem gondolja ezt az egészet komolyan.

Lehetne erről a kérdésről vitázni. Részemről, nem az a fontos, hogy az első hónaptól kint legyen, és nem is várom el és természetesen nem betegesen vágyom rá. Nem vagyok fb függő, van jobb dolgom is, viszont néhányotok itt olyan hamar elítéli az olyan lányokat itt, akiknek fontos, hogy kint legyen a kapcsolati státuszuk.


2011. júl. 6. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyi problémám lenne mint Neked, az nagyon jó lenne :-)


Inkább örülj hogy neked legalább van valakid...


18f

2011. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WhiteLabel ***** válasza:
kell csináljak facebookot..
2011. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dexy ***** válasza:
66%

Egyénfüggő.

Barátnőmék 3éve 1ütt, még azt se írja h kapcsolatban, nem h kivel.

Mi pl 1hét után kitettük, ha valaki megnézi az oldalamat, lássa milyen szép fiúm van:) XD Kb ennyi a jelentősége. Jó hogy tudják az ismerősök h egy pár vagyunk, 19/l

2011. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nem érted! Egyáltalán nem ez a problémám! Miért vagytok ilyen értetlenek??????? Azt kérdeztem miért ítélitek el elsőre az ilyen lányokat??
2011. júl. 6. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Idióta vagy és kész nincs min tárgyalni
2011. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes kommentet. :) Ebből látszik, hogy te vagy az idióta. Nem tudom, miért kell mindent félreérteni. Nem az a mániám, meg perverzitásom, hogy fb-on kint legyen, hogy kapcsolatban, hanem, hogy miért kell egyből ítélkezni... Nem tudom ezen mi nem érthető..
2011. júl. 6. 20:57
 7/8 WhiteLabel ***** válasza:

ott hogy kell kapcsolatba lenni? gondolom valami meghívás alapon, akkor hívd meg hogy kapcsolatba legyetek, és akkor azt nem fogja visszautasítani.

Bocsi ha hülyeséget írtam, tényleg nincs ilyenem.

2011. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

másfél éve vagyunk együtt a párommal, és egyikünknek sincs kinn, előző adatlapján kinn volt.

ez nem jelent semmit, de az se baj, ha kinn van.

kinek mi, engem nem érdekel, és a barátomat sem:)

2011. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!