Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogyan lehetne facebook-on ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint, hogyan keresnél a lakhelyed közelében lakó, a te korcsoportodba tartozó szingli lányokat? Hát nem lehet csak névre meg max helyre szűkíteni, értelemszerűen meg honnan tudnám a nevét, akivel meg akarok ismerkedni?
2011. okt. 25. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szétnézel ismerőseid ismerősei között, megnézed hol lakik az illető é hány éves, majd bejelölöd és írsz neki levet vagy nem tudom, szarok a facebook-ra.
2011. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az LIFE nevű közösségi oldalon ismerkedem. Oda megyek a kiszemelthez és addig bökdösöm az oldalát amíg hozzám nem szól.
2011. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miértvagyilyenbuta? ***** válasza:
vegyél fel facebookon aztán elmondom:) elég könnyű, csak jó szövegnek kell lenni:) írj nekem egy emailt és elmondom mi a facebookon a nevem:)
2011. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A barátom, akivel egy párt alkotunk úgy ismerkedett meg velem a facebook-on, ahogy az első válaszadó írta: az ismerőseim egyikének az ismerőse volt és írt nekem egy üzenetet, hogy van-e barátom? Holott akkor - azt hittem - volt, így is szerepeltem, hogy "kapcsolatban". Szerencsére ezt nem vette észre vagy nem vette tudomásul :-) és írt nekem. Az a kapcsolatom haldoklott és vége is lett, így érdeklődő üzenete után kb. 2 héttel írtam neki vissza, hogy már szingli vagyok.

Így jöttünk össze és azóta is jól megvagyunk:-)

2011. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Jááááj de romantikus! Egy! A fb nem társkereső. Kettő! Szarok a fb-ra...
2011. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatot akarsz, és a neten keresnél, akkor társkeresőre regisztrálj, ne a facebookra.
2011. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglep, hogy valaki facebookon akar ismerkedni, oda az emberek nem ezért regisztrálnak, szerintem a legtöbb próbálkozásnak elutasítás lesz a vége.
2011. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem én keresek, bár az egyik válasz elgondolkodtató.

és nem mellékesen a facebookot csajozásra hozták létre, az egy ismerkedő site attól még, hogy kinőte magát és közösségi site-ként már öreg házasok is rajta lehetnek, de eredetileg ez egy csajozos oldal

2011. okt. 26. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem ismerkedésre használják a felhasználók, akkor tökmindegy, mire lett kitalálva, a lényeg, hogy az ember nem azért van ott, hogy felszedje bárki. Biztos van kivétel, de a többség nem.
2011. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
sehogy, ismeretlenül csak perverzek írogatnak, instant block az ilyennek
2014. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!