Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan kövér disznó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan kövér disznó vagyok, hogy egy pasinak sem kellek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 02:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk??:D Dobj fel egy képet.:D (arc nélkül..úgy senki nem tudja meg)
2011. júl. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

[link]


tessék..

2011. júl. 7. 02:50
 3/49 anonim ***** válasza:
Én meg olyan vékony... Na, adsz egy kis zsírt nekem?:D
2011. júl. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
fúúú hát egy kicsit husos vagy,de ezt gondolom sok férfi szereti...szerintem nem ettől függ hogy van e párod vagy nincs
2011. júl. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
ezer örömmel..
2011. júl. 7. 02:52
 6/49 A kérdező kommentje:
sokan mondják, hogy kedves vagyok, okos, jó a humorérzékem, mindenkivel tudok beszélgetni, rengeteget mosolygom, jól elvagyok a fiukkal is...és mégsem kellek senkinek.. és szép vagyok blablabla...
2011. júl. 7. 02:54
 7/49 anonim ***** válasza:
Tudod, a kép lemaradt részétől is sok függ ám. De nem vészes. Csak ne öltözz olyan cuccokba, amiből a fél hasad kivan.
2011. júl. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Mai divatnak megfelelően öltözködöm, sosincs kint a hasam, a mellem szokott kint lenni :D
2011. júl. 7. 03:05
 9/49 anonim ***** válasza:
53%
Az se biztos hogy kell, mert akkor nem a méreteid miatt nem fogsz kelleni egyetlen komolyabb pasinak sem. (Értsd: nem biztos, hogy a k*rvás megjelenés a nyerő út.) Aki meg egyszeri hancúrt akar, az meg az 50 kilós plázap*csák között fog keresgélni.
2011. júl. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Én meg azért nem kellek senkinek mert túl vékony vagyok..


24/F

2011. júl. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!