Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet, hogy olyan rút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet, hogy olyan rút kiskacsa vagyok, hogy nem kellek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés

Az alakommal semmi baj, az arcom sem látom olyan, hű de rondának, bár az orrom profilból kicsit nagy, de már két pasi is visszautasított, és még egy pasi sem udvarolt nekem soha.:(

20/L


2011. jan. 3. 19:12
1 2
 1/11 Scream85 ***** válasza:
69%
Kép?
2011. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

:(

ezzel sajnos én is így vagyok, pedig már 22 éves vagyok.

pedig próbálok ismerkedni, csak sajnos mindenki havernak tekint. van sok fiú barátom, de mindegyiknél csak a legjobb barátnő pozíciót töltöm be :(

2011. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
:)
2011. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

:) vagyok


Én hiába udvarolok egyiket sem érdeklem....

szal akkor fasza h akinek udvaolnak az leszarja aki meg kívánja annak meg nem.....

2011. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na én meg pont fordítva érzem. Sok csalódásom volt már, az elmúlt évben 2 komolyabb csalódás is... és most jelenleg nem szeretnék pasit. Jobb egy kicsit egyedül lenni, meg nem jövök össze senkivel csak azért hogy legyen. Nekem szoktak udvarolni, de képtelenek felfogni, hogy hiába udvarol és hiába kedvelem, akkor sem kell most senki :( Egyszerűen nem értik, hogy nem :(( Jó, mondjuk én sem bunkón utasítom el őket...

Szóval... valamilyen szinten átérzem amit ti. Mert én meg pont azt szeretném ha most picit békén hagynának :S Ja, és hozzátenném, hogy én sem vagyok egy szépség... ronda se vagyok, de playboy nyuszi sem. Türelem csajok, előbb-utóbb valaki rátok talál ;) Én drukkolok!

2011. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem udvarolt egy pasi sem, és még barátom sem volt. Az alkatommal nekem sincs baj, inkább olyan átlagos vagyok.

Már kezdek lemondani az igaz szerelemről.


L19

2011. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy az. A rút kiskacsának a vége az, hogy gyönyörű hattyú lesz. Te nem leszel.
2011. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz véleményt alkotni...
2011. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, kép az kéne különben honann kéne tudnunk ?:)
2011. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
képet a tépnek, másképp honnan tudnánk?:D
2011. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!