Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül az intim gyantázás?

Figyelt kérdés

kb 12 éves korom óta borotválom ott alul mert nem szeretem ha szőrös meg minden,de amióta borotválom,kb egy éve,ugye már megerősödött a szőr és nagyon idegesít,meg előtte a szőr is barna volt mostmeg koromfekete és nagyon zavar,mindig szúr :S

ezért szeretném gyantáztatni,csak nem akarom hogy a szüleim megtudják,ezért kiváncsi vagyok,mennyibe kerül OTT legyantáztatni,mert alig kapok zsebpénzt és ha túl drága lenne,a szüleimtől nem kérhetnék kölcsön,mert akkor el kellene mondanom hogy mire kell a pénz :S

előre is köszönöm a válaszokat:))

13L


2011. júl. 7. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem is biztos, hogy ilyen kislánynak megcsinálja a kozmetikus...
2011. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jó de akor hogy szőrtelenítsek?

a borotvától már nagyon megerősödött:S

2011. júl. 7. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy. Rohadtul ráérsz még ezzel.
2011. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát .. de mondom hogy szúr :S

tovább borotválni meg nem szeretném mert akkor már hiába gyantáznám bármikor is,nem jönne le a szőr:(

2011. júl. 7. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia:)sztem is még nyugodtan várhatsz..max strandos időben a bikinivonalat megcsináltathatod :) én teljes intim gyantáért szoktam 1600 Ft-ot fizetni. 18/L
2011. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ :))

a bikinivonalamat egyébként epillátorozni szoktam :D

csak abba meg ugye az a szar hogy belenő a szőrszál másik vége is a bőrömbe :S

2011. júl. 8. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
ismerős:S:D nekem a gyantánál is előfordul, de a kozmetikus szépen kinyomkodja és kiszedi azokat is :) 18/L
2011. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó: dejó neked :))

egyébként bnőmnek a szomszédunk (aki kozmetikus) ingyen gyantázza a lábát,ezért úgy döntöttem,lehet megkérem hogyengem is gyantázzon le :))

bár ez se valószinü,mert nem akarok beégni a szomszédunk anyukája előtt xD

2011. júl. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!