Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexeltek akkor is, amikor 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltek akkor is, amikor 2 gyantázás között éppen kinőtt az intim szőr (új pasival)? Bővebben alább

Figyelt kérdés

tudom, hülye a kérdés. arról van szó, hogy ugye manapság a csupasz a divat, sokáig nem akartam leszedni, de 1 éve gyantázom. igen ám, de ugye gyantázni csak akkor lehet, ha elég jól megnőtt már, tehát 3 hétig szép, utána 2 hétig nem. éppen párt keresek, ismerkedek és nem is mernék lefeküdni egy új pasival így. főleg mióta szerencsétlen barátnőmnek több randi után mikor oda került a sor beszólt a pasas, hogy hát neki ez nem tetszik(ő is gyantázza amúgy). mert manapság aki szőrös az igénytelen is mindjárt, sok pasi utálja. az okés is, leszedem, ez a legkevesebb, de mi van a köztes időszakban?

borotválni meg nem fogom, mert nagyon begyullad meg fáj, megvárom, míg gyantázható.


2011. aug. 30. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Csak vigyázz nehogy belefészkeljen valami xD
2011. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na épp ez az. ha valaki 5 percig nem csupasz már jönnek a hülye megjegyzések a tetvekről. áhh...
2011. aug. 30. 09:46
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Anyám..micsoda gondjaitok vannak.
2011. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Hány évesek vagytok?Az utolsó 2hsz nem az első hozzászólótól van..
2011. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik pasi ezen fennakad, az meg sem érdemel. Ennyi.
2011. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én mondjuk 21 vagyok és nem ez a legdurvább gondom, de manapság így is nehéz a társkeresés és akkor még azon is lehet pörögni, hogy úristen, itt szőr ott szőr. én örülnék, ha nem ez lenne a legnagyobb probléma, de manapság mindenkinek ez számít. aztán én még igyekszem nem is suttyókkal randizni.
2011. aug. 30. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra is csak hüledezek..:)de lényegtelen.Akkor szépen várja meg a "pasid",amíg le nem gyantáztatod a puncid,hogy aztán dughassatok egy nagyot.
2011. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lád mint fent!
2011. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát még szép. Nem akkora az a szőr, hogy machetével kelljen átvágni rajta.

Ha valakit a szőr zavar, akkor Te egyáltalán nem is érdekled. Mert a lényeg (mint annyi más esetben) itt is BELÜL van...

2011. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
"3 hétig szép, utána 2 hétig nem" - te 2 hét után lefekszel egy pasival?...
2011. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!