Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lehet rám egy valódi bilincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lehet rám egy valódi bilincs?

Figyelt kérdés
Szeretem a megkötözős-kikötözős szexet, mint szenvedő fél, viszont szeretnék rajta "túllépni", mert általában kiszabadulok, ugyanis az átlagnál vékonyabb a csuklóm és a kézfejem, plusz nagyon hajlékony. Mennyire biztos, hogy egy igazi bilincsből ilyen tulajdonságokkal sem lehet kiszabadulni?
2011. júl. 7. 19:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja!

160 cm, 45 kg. (L/23)

2011. júl. 7. 19:52
 2/18 anonim ***** válasza:
Mekkora a csuklód átmérője?
2011. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gondolom egy igazi bilincs arra való, hogy benne maradjon, akire rákerült. Ha nincs gyerek kezed, akkor nem jön le.
2011. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az átmérőjét nem tudom, de a kerülete kb. 15 cm.

Szívesen vennék egyet, ha biztos lennék benne, hogy nem lesz rám bő. Szexshopos már volt rajtam és az nem volt bő, viszont úgy tudom, hogy azok mindegyike nyitható kulcs nélkül is.

Gondolom a valódi bilincseket nem ilyen sovány lányokra tervezték.

2011. júl. 7. 22:15
 5/18 asdfgh2 válasza:

Kicsit regi a kerdes, en csak most vettem eszre. Mindket felvetesre reagalnek.

Az egyik, hogy szerintem a jo megkotozesbol kizart a szabadulas, nincs jol megcsinalva, ha az mindig sikerul, es ez nem is fugg a csuklo atmerojetol, hiszen a kotel pontosan kepes felvenni a keruletet. Valoszinuleg a technika a rossz.

Van valodi bilincsem is (USA police), es probaltam mar 45kg-s holgyon, akinek nagyon vekony csukloja volt. A bilincs fogazasa mar nem volt kepes olyan kicsire osszemenni, mert vegetert a fogazas, de kifele az utolso fogon akkoris megakad, es az a meret is nagyon kicsi, igy a kezfeje nem fert azert ki rajta.

Viszont igy a dupla zarat nem lehet razarni, igy megszorithatja a csuklot ha megnyomodik, tehat ugy celszeru feltenni, hogy az utolso fog meg fogja stabilan, majd razarni a duplazarat, hogy ne tudjon osszebb se menni. Elvileg igy is eleg kicsinek kell lennie, persze tutibiztos csak a proba.

2011. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A kötelekből csak akkor nem tudok kiszabadulni, ha nagyon meg vannak húzva. Ekkor viszont egy idő után már fáj és nyomot is hagy. Úgy gondolom, hogy egy bilincset nem kellene annyira megszorítani és így akár órákat is el lehetne benne tölteni anélkül, hogy fájna, vagy nyomot hagyna.
2011. aug. 27. 08:29
 7/18 asdfgh2 válasza:

A kotel eseteben akkor a technika a rossz igen. Ugy is meg lehet kotni, hogy ne szoruljon osszebb, es ne is taguljon, ilyenkor gyakorlatilag ugy funkcional mint a bilincs, es elvileg nyomot sem hagy, ha az kotel vastagsaga olyan. Ha tul vastag, akkor persze mar nem alkalmas, igy azt is lehet csinalni, hogy egy vekonyabbol van ket parhuzamos szal, es azokbol alakul ki az egy szal.

A bilincsmeretet megnezem szivesen, ha megmondod a csulkod ket atmerojet es a keruletet.

2011. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szélessége kb. 4-4.5 cm, vastagsága kb. 3 cm.
2011. aug. 31. 20:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is érdekel az ilyesfajta játékok!

Én is csináltam már mindenféle dolgot a legjobb gúzsba kötve lenni!

Ott amikor a csuklódra szorul a hurok minél jobban vergődsz annál jobban rászorul.

Aztán ha nincsen olló a közelben sosem szabadulsz ki. :)

Na és persze egy idő után ha még jó is a gúzs annyira elzsibbad a lábad is, hogy meg fogsz zavarodni tehát ha ezt csinálnád mindenféleképpen legyen olló a közeledben.

Hidd el mozogni is alig tudsz majd!


És ha gondolod írj nekem privátot és segíthetnénk egymásnak ötletekben!


23/F

2011. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi, hogy ha lenne kedved beszélgetni erről a témáról akkor délelőtt jobb nekem vagy kb 17:15-ig.

Szombat és vasárnap azért nem mert anyám itthon van és tudod ő nem tud erről.


De szerintem nálad sem tudnak erről.

Nem kell félned nem vagyok egy vadállat csak én is ilyen beállítottságú vagyok.

De csak ha van kedved akkor írj!

2011. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!