Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti először mit néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti először mit néztek meg egy lányon? Az arcát vagy a testét? Kort is írnátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen a mellét nézik meg. Nekem van egy nagymellű barátnőm, aki mindig velem van, és mellette engem észre sem vesznek a pasik.

16/l

2011. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Először úgy általában végignézek rajta (arc, alak).


Az arca nekem akkor tetszik, ha 1. összességében szép a TEKINTET (bájos, mosolygós, értelmet is sugároz, kis smink sem árt), van-e valami "kisugárzása", "különlegessége" (pl. huncut anyajegy), 2. szép SZEM nagyon fontos (szemöldökkel együtt) - ne legyen túl mesterkélt (pl. nulla szemöldök, vagy ápolatlanul vastag), 3. szépek a FOGAI (mosolya), 4. nagyon fontos a szép, egészséges haj (középhosszú, sötét haj tetszik nekem a legjobban) - de persze nem kizáró ok a szőke sem (lehet egyenes, hullámos is a haja, az arc karaktere határozza meg, hogy melyik áll neki jobban), 5. SMINKELI MAGÁT? Hátrány, ha lenne egy kis javítanivaló, de kicsit sem akar sminkelni, de az is hátrány, ha leesik róla a "vakolat".


ALAK:

Nekem a kedvenceim a sportos (de persze nem túl izmos), vékony, illetve az átlagos alkat. Elhízott ne legyen semmiképp sem. Mellnek nem kell túl nagynak lenni, de nem ártana, ha feszes lenne, illetve a fenékből, combokból is ez a feszes-izmos típus vonzana leginkább. Persze, ha belsőre nagyon megfelel, akkor csak azért nem fogom elutasítani, mert nem aerobikozott "eleget"...

2011. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 31/F vagyok.
2011. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ja, a középhosszú, kb. vállig érő haj a legszebb nekem, különösen akkor tetszik igazán, amikor kiengedik és kicsit lobogtatja a szellő. A szép, egészséges, csillogó HAJ nagyon sokat jelent. A rövid haj nők esetén nekem kifejezetten taszító.

JA, és nekem fontos még a szép, ápolt KÖRÖM is.

HÁTRÁNYOK: PIERCING, TETOVÁLÁS!!!

2011. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
akarva akaratlanul az arcát látja meg először a lánynak az ember és 1 pillanat már elég az első benyomáshoz.amikor meg egyébként is hideg van akkor nem sokat látok egyébként sem a testéből
2011. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

ha szembe jön: fentről indulok és a lábánál kötök ki

ha elöttem megy: a fenekét először majd körbepáztázom és visszatérek a kiindulási ponthoz xD

2011. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!