Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a lépések? BŐVEBBEN LENNT!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a lépések? BŐVEBBEN LENNT!

Figyelt kérdés

Tisztelt gyakorikerdesek.hu látogatók,kérdezők,válaszolók!


Én egy 19 éves srác vagyok és van egy 17 éves barátnőm.1,5 hónapja vagyunk együtt.Ő is szűz és én is.:).Tegnap merült fel a szeretkezés kérdése...Azt mondta,hogy mennyire vágyódik rá és,hogy soha senkivel nem csinálta:)Igazából tudom,hogy 1,5 hónap nem sok idő,de nagyon-nagyon szeretjük egymást és bármit megtennék érte...Nektek srácok mik voltak azok a lépések amiket megtettetek a szüzesség elvesztése ellen...pontosabban mit csináltatok amikor "együtt voltatok" egy lánnyal és még szüzek voltatok???:)

Normális válaszokat kérnék szépen(Láttam,hogy sajnos ezen az oldalon vannak olyan válaszok is amik nem igazán arra adnak választ amire szeretnénk)

Előre is köszönöm:)


2011. júl. 8. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A szüzesség elvesztése ELLEN, vagy előtt? Vagy most tul képp mi a kérdés? Elnézést, de ezt tisztázd le.
2011. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szüzesség elvesztése előtt.Miket tettetek akkor amikor ágyba kerültetek szüzességetek elvesztése előtt...Hogyan kezdtétek el...Nem tudom máshogy elmagyarázni:):):)
2011. júl. 8. 01:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nektek srácok mik voltak azok a lépések amiket megtettetek a szüzesség elvesztése ellen..." - csak ezért kérdeztem. Nos, szerintem a legfontosabb, hogy mind a ketten felizguljatok, és ne azon agyaljatok, hogy úristen, ez az első, mi lesz, ha... Nyugalom, a másik úgyis szól, ha neki valami nem tetszik - mert igenis akkor szóljatok egymásnak! Ne kapkodjatok, és szerintem érdemes előtte pettingelni, hogy felmérjétek, mi esik jól a másik félnek, és mi nem. És persze védekezzetek.
2011. júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Anyád Szarik :D ***** válasza:
71%
Hát figyelj 1.-nek Szerezz be gumit és legyen kéznél ez alap ám a többi jön magától :D max kicsit romantikusabbé teszed a szobát :D gyertya stb... nah meg vidd ki a szennyest xDDD sztm nem túl jó ha büdös van :D
2011. júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tettünk semmi különöset,csak egy darabig (heteken át)kényeztettük egymást!Természetesen meztelenül,de szó sem volt arról hogy konkrét sex lesz,csak simogatás,nyalogatás stb!Aztán egyik alkalommal azon kaptuk magunkat hogy szerelmeskedünk!:) Így elötte bőven volt időnk megismerni a másikat hogy neki mi kellemes!

Próbáljátok meg megismerni egymás testét elötte és ha már nagyon nem bírjátok ,akkor hajrá!:)Persze védekezni!!!!

2011. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:):):)-Nagyon szeretem:):):Mindent megteszek csak,hogy neki jó legyen:)
2011. júl. 8. 01:47
 7/7 anonim ***** válasza:

1TIPP: Ültök az ágyan, ha ott ül, felkapod, és odaviszed.

2:Ültök, és nem kussban, ha nem TE szólalsz meg elsőnek, és mondasz neki szép dolgokat....de szép vagy...szeretlek....stb aztán adsz neki 1 puszit az arcára és onnan mész tovább a szájára.

aztán mehet a bummbelebamm

üdv én voltam Peter Griffin és a Juventus rádiót hallotta.

2011. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!