Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján tetszem neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy 12.-es fiú a gimiben, aki tetszik nekem. Sokszor látom a folyosón, mikor elmegyünk egymás mellett akkor általában mindig néz.

Ma láttam őt a buszváróban. Ő egyedül volt, én pedig 2 másik barátnőmmel. Észrevettem, hogy többször is rám nézett, elfordult, majd megint nézett. Ez kb 5 percig tartott, mert aztán elment a buszváróból. Többen is voltak a buszváróban, de ahol mi álltunk, ott nem állt senki más, és így következtettem arra, hogy rajtunk kívül mást nem nézhetett.

Amúgy nem ugyanazzal a busszal szoktunk hazamenni, mert ő másfelé lakik, és ebben a buszváróban még csak most láttam először.

Ezek alapján szerintetek tetszem neki? Ő 17 éves, én 15. Átlagos külsejű lány vagyok, szóval nem azért tetszek neki (ha tetszek), mert úgy nézek, mint egy k*rva (már bocsi a szóért).

Csak azok válaszoljanak, akik normális választ tudnak írni! Köszönöm.

(bocsi, hogy hosszú lett :)


2011. nov. 8. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyos, ahogy az érzelmeidet kivetíted rá. De ezek alapján még akármi is lehet.
2011. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez semmi, ne is haragudj. Lehet, feltűnően viselkedtetek és azért nézett...


Nekem sok problémám adódott már abból, hogy bemagyaráztam magamnak dolgokat...

2011. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg akar dugni mert úgy nézel ki mint egy k*rva :D
2011. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
tetszhetsz neki, de az is lehet hogy a földön rohangáló csótányokat nézte vagy hátad mögött a kutyát
2011. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos vagy, vagy csak szerény.:)

Ha tényleg úgy érzed hogy téged nézett, akkor két lehetőség van:

1. Te mész oda hozzá beszélgetni.

2. Várj egy picit, hamarosan lépni fog srác.

Természetesen akkor ha neked is tetszik.

2011. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!