Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózásnál milyen "trükkök"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózásnál milyen "trükkök" vannak?

Figyelt kérdés
Pl. ajakharapdálás, ilyesmikre gondolok. Amikkel fel lehet dobni.
2011. júl. 8. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajakharapás jó :) de közben használhatod a kezed is:) mármint símogatni, megmarkolni az adott személy fenekét (sztem ezt minda2 nem élvezi) stb stb:P:)
2011. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dexy ***** válasza:
pl: túrkálj a hajába, símogasd a nyakát :P
2011. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Nyugi kérdező, a csókodat nem fogja pontozni senki! Ez nem egy gördeszkaverseny, hogy trükközni kell. Ami jól esik, azt kell csinálni... Aztán az is más kérdés, hogy kinek mi tetszik. Van aki pl kifejezetten utálja az ilyen trükköket.
2011. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miközben csókolóztok simogasd meg a haját, arcát.
2011. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fújj bele egy nagyot a partner szájába. az jó móka :D
2011. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami játékos és én szeretem, végigpuszilod az arcát, de a száját nem, a végén ő fog a te ajkaid után kapni :)
2011. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szopogasd a fül cimpájá!:D

nem vicc, komoly

2011. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Húzgáld a pajeszát! imádni fogja
2011. nov. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!