Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma vagyunk a párommal 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vagyunk a párommal 10 hónapja együtt. Szeretnék neki valamilyen szép smst küldeni (dolgozik). Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor rád gondolok, megremeg a lelkem, ilyenkor úgy érzem, bilincsben a testem. Mindig itt vagy velem, mégis oly távol, csak én tudom, hogy mennyire hiányzol.
2009. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta megismertelek, azóta szeretlek, rabul ejtett ragyogása csillogó szemednek. Messze vagy tőlem, de nem vagyok árva, mert itt vagy velem, a szívembe zárva.
2009. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az egyetlen ki örömöt okoz, nélküled az életem egy bezárt doboz. Várom a percet, mikor újra láthatlak, s a dobozból kitörnek a titkos vágyak.
2009. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sohase gondoltam, hogy ilyen szép az élet, mióta ismerlek csak azóta élek. Szívem szíveddel lágyan összedobban, szeretlek napról-napra, jobban és jobban.
2009. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem csak azért küldöm ezt az sms-et, hogy megkérdezzem nincs-e izomlázad, mert egész nap itt motoszkálsz a fejemben. Szeretlek :XY
2009. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
bocs az uccsó vagyok, nem olvastam el figyelmesn a kérdést, de azért sztem aranyos ki üznet, tehát ha nem is most máskor el tudod neki küldeni:)
2009. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]



Bárhol is jársz, melletted ott vagyok, vigyázok Rád, ha alszik angyalod. Egydül nem hagylak sohasem, ígérd meg Te is ezt nekem!

2009. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!