Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a bajotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a bajotok a kidolgozott férfi testtel?

Figyelt kérdés

Linkelek egy képet. [link]


Csomó lánytól hallom, hogy ez milyen undorító meg minden, akkor mi a szép?Ha valaki 120kiló és szőrös?Kíváncsi lennék az ilyen lányokra, hogy nekik milyen testük van.


2011. júl. 8. 11:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Hát az tuti, hogy az ilyen borotvált testet inkább a búzák szeretik, mintsem a lányok.
2011. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszik, barátomnak is hasonló van. Bár az ilyen fiúk többsége azt hiszik, hogy egy ilyen testtel bármit megtehetnek, tisztelet a kivételnek ;)
2011. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Smartguy86 ***** válasza:
69%
Ez tényleg cikis. Szőrtelenített mellkas elég buuzis. Amúgy az izmokkal senkinek semmi baja, csak megnyugtatják magukat, mert az ő aktuális pasijuk egy bélgiliszta testalkatával bír...
2011. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Draug ***** válasza:
73%
Nekem a nőismerőseim, mikor ilyenről beszélnek, nem ezt tartják undorítónak, hanem a testépítőket, akiknek nagyobb a bicepsze, mint a feje, meg a hasonló szteroidhuszárokat...
2011. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Taylor Lautner neki mind1 milyen teste van akkor is szexi :P
2011. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nekem alapból szőrtelen a mellkasom, nem tudom ettől miért lennék meleg, meg mert edzek.
2011. júl. 8. 11:13
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel konkrétan semmi probléma sincs, sőt. :D Viszont a hivatásos testépítők a túlzottan kidolgozott testükkel nekem sem tetszenek és sokan szerintem erre mondják, hogy undorító, nem az egészségesen kidolgozott testre. Szerintem az is ugyanolyan szélsőség, mint a bélgilisztaság.

Lehet búzázni, de az izmos test szőrtelenül esztétikus, ráadásul nem a szőrmennyiségtől függ a nemi identitás.

Ez olyan primitív..

2011. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem tartom undorítónak, de nekem nem tetszik sem a szőrtelenített mellkas, sem az ennyire izmos test. Azt szeretem, ha van mit fogni, gyúrmázni egy pasin és hozzábújni sem szeretek kemény izmokhoz.

De szerintem nagyon sok lánynak tetszik az az alkat, ami a képen van.

2011. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen van az szőrtelenítve, lehet nem is szőrös:) Egyébként én sem szeretem ha nagyon szőrös egy mellkas, szóval... Egyébként nekem semmi bajom a kidolgozott testtel, bár ennél a gyereknél nekem a nagyobb pasik jönnek be. És a kocka has nekem pl. nem is nagyon tetszik...
2011. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Smartguy86 ***** válasza:
31%

11:16 - Az izom nem kemény ám mindig. De ezt magadon is megnézhetnéd :D Ha nem feszít a fiú, akkor az izom puha!


Amúgy van különbség a testépítő és a szteroidos profi között. A testépítők többsége nem használ szteroidot! Aki hobbiból csinálja, az nem tenné tönkre magát ilyenekkel, max ha nagyon hülye (ugyanis a szteroidtól nem fog senki gyorsabban fejlődni, edzeni ugyanúgy kell, méghozzá nagyon keményen!).

2011. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!