Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges elérni egy...

Balazs00xx kérdése:

Hogyan lehetséges elérni egy normálisan szépen kidolgozott férfi testet elérni?

Figyelt kérdés

20\f pár éve hobbi szinten edzem, de még sosem voltam olyan szinten kidogolzva ahogyan szeretném, képet nem teszek be mert tiltja a szabályzat más emberkről betenni képet:D

heti 4 edzés, és sok sok ill fehérje ,zöldség ,kreatin,vitamin,

?

ill érdemes izom edzés utána kardiózni?

írjatok lécives azért kérdezek mert nem tudom ! tanulni szeretnék.


2011. okt. 16. 10:02
 1/4 dirtboy ***** válasza:

de most pontosan mi nem stimmel?

az izomtömeg az megvan már és csak a definiáltsággal van a baj vagy az izomtömeg sincs még meg?


ha nincs meg az izomtömeg akkor nincs más út mint a tömegnövelő étrend,jó edzés, és kellő pihenés és türelem.

ennyi kell.


ha megvan az izomtömeg akkor pedig szálkásító diéta,továbbra is súlyzós edzés és aerob mozgásforma.

2011. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
izomtömeg van, bár még tudnám növelni picit alább hagytam az edzésel és megzuhantam valamelyest .. tehát pl 2 hónap tömegelés, és utána ugyan úgy sulyzót edzés és edzés után aerob?
2011. okt. 16. 10:18
 3/4 dirtboy ***** válasza:

igen,ha vissza szedted az elveszített izommenyiséget akkor utána szálkásító diéta és aerob mozgásforma kell ahhoz hogy szépen szálkásodj.

mellé súlyzós edzés kell hiszen ha nem terheled az izmokat azaz nem használod ki a plusz izommenyiséget akkor a tested nem fogja fenntartani mert úgy érzékeli hogy már nincs rá szükség hogy fenntartsa és elkezd leépülni.

ez sajnos ilyen dolog,ha nem edzed és nem kajálsz megfelelően akkor leépül szóval ha olyanra gondoltál hogy eléred a célod aztán ágyő súlyzózás akkor az nem fog menni mert leépülsz majd és kezdheted megint előröl.

2011. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2011. okt. 16. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!