Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre camsexeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre camsexeltem fiúkkal, ciki?

Figyelt kérdés
2éve van párom, minden jól megy vele de igénylem a szexet és az érzést...nagyon hűséges vagyok sose csalnám meg de a camsexet izgalmasnak találom. Ettől még normális nőnek számítók? Vagy kurv@ság? Ezen kívül mást tényleg sose tenném meg. (ő is tudja h néha csinálom)
2011. júl. 8. 16:38
1 2
 11/16 avieholic ***** válasza:
42%

Szívesen camsexelek veled :D

Egyébként meg ez is ugyanúgy megcsalás.

2011. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért nem camsexelsz a pasiddal? Igényled a szexet. Az hol szex hogy ülsz egy monitor előtt és maszturbálsz? Az maszturbáció, lehet kamera nélkül is! :O Na neeeee
2011. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, és nem megcsalás ahogy a maszturbáció sem megcsalás.

Én is szivesen kamszexelek, még sincs egyedül ez ember maszti közben.

Valahogy egy furcsa érzés, hogy idegen látt masztiközben:) /Ffi

2011. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Toller válasza:
add már meg az msn címed légyszi :)
2011. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki, felnőttek vagyunk,én is kipróbálnám női személyekkel.
2021. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kamu
2022. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!