Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítés férfiaknak Hogyan?

Figyelt kérdés

F22

Szeretném a fenekemet meg az intim testrészemet szőrteleníteni. Mivel lehetne a legegyszerűbben és leghatásosabban ezt megtenni?


2011. júl. 8. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
az egyszerű és a hatásos sajna nem ugyanaz. egyszerűen hajnyíróval, vagy ha sok időd van ollóval, hatásosan gyantával, ami viszont kozmetikust fog igényelni, nem olcsó, és k.rvára fáj is. de olyan sima lesz tőle, mint a babapopsi
2011. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Szamurájkarddal egy száguldó zsukplatón
2011. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Veet szőrtelenítőkrém. Vedd meg olvasd el, próbáld ki.
2011. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Elsősorban Machete de ha nem müködik akkor elöször vágd le a péniszt utána gyantázd le tépdki és ragazd vissza
2011. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Tépd ki egyszerre kézzel
2011. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom hogy én vagyok túlfejlődve vagy te vagy lemaradva,de a borotvát ismered??:D
2011. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!