Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrtelenítés? Hogy kezdjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelenítés? Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretném leborotválni a puncimat, de anyám a bikini vonalat is ellenzi.. :/ (hogy néz már ki hogy középen van egy kis szőr? :O) Próbáljam meggyőzni, vagy titokban csináljam? És ha már csinálom, akkor hogyan? addig eljutottam hogy borotvával....

Normális válaszokat ha lehet. Köszi!

L/16


2011. júl. 31. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Soha nem borotváltam semmimet, szóval teljesen kezdőként velem így történt:

Én vettem egy venus borotvát - nekem egy lány azt mondta ezzel tuti nem vágom meg magam - csórtam öcsém borotvahabjából, halál óvatos mozdulatokkal leszedtem a szőrt, aztán csórtam az arcszeszéből is, ami csípett, de így nem gyulladtak be a szőrtüszők meg semmi.

20L

2011. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
egyszerű férfiborotvával sikerülhet? Arra is gondoltam már, hogy ollóval rövidre vágom, és csak aztán borotválok.. az úgy már könnyebb, nem?
2011. júl. 31. 22:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Írj privit, borotváltam már pár puncit, megtanítalak!
2011. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
írtam...
2011. júl. 31. 23:00
 5/18 anonim ***** válasza:

Leírnád nekünk hogy anyud miért ellenzi? Talán köze van a 16 éves lánya nemiszervéhez? Nem hiszem hogy sokat látná a puncidat ilyen idős korban szóval nyugodtan borotválhatod titokban is. Amúgy meg ha fél centinél hosszabb akkor először ollóval vágd rövidre, vagy egy nullás géppel még jobb, mert amúgy nehéz lesz leborotválni. Aztán ahogy leírták, kenj rá borotvahabot, de ha nincs a házban senkinek, akkor ha tusfürdővel bekened(jó sokkal) és addig suvickolod amíg fel nem habzik rendesen, az is megfelelő. Valami jobb féle borotvát használj, akár férfi is lehet, gillette is jó, csak ne ilyen 100ftos eldobható legyen. Először óvatosan, majd belejösz és csak úgy szabdalni fogod a susnyást.


remélem segítettem!

2011. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy nem látja. Mindig azt mondja hogy "hogy néz már ki szőr nélkül?"

hosszú és erős szőröm van, borotva hab van itthon. Nem lesz gond abból ha belemegy a puncimba?


köszi a válaszokat!

2011. júl. 31. 23:08
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan nyírd le a dzsungelt hogy néz ki ...

mellesleg ha a pasiddal lefekszel nem fogja összetéveszteni a hajaddal

2011. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Manapság az alapvető higiéniához hozzátartozik az, hogy szőrtelenítünk. Anyudat is meg lehet érteni, hiszen az ő korosztályának ez teljesen új terület. Én anyum is ellenezte, de főleg azért, mert kipirosodott a bőrőm a bikinivonalon, és aggódott. Esetleg elmondhatod neki, hogy te mindenképp szeretnéd, próbálj meg beszélni vele, hogy te így érzed jobban magad, de fontos az is, hogy ő tudjon róla és megértse. Fontos, hogy azért tedd, mert úgy érzed jól magad, ne más kedvéért. Egy jó minőségű (kellően éles!) borotva sokat segíthet, valamint a borotvagél, szerintem az a legjobb. A férfiborotva sokkal jobb szerintem ilyen célra, nekem az a tapasztalatom. Először leszedem a szőr növekedési irányával egyenlő irányban, majd utána ellentétesen. Mindenképp idő kell hozzá, főleg először, ha lassan és óvatosan csinálos, akkor nem fognak a szőrtüszők begyulladni.
2011. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Kira8 válasza:
Dehogy lesz:D nem lesz semmi baj simán meglehet csinalni...csak ovatosan és lassan csinald :D:
2011. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

'Anyudat is meg lehet érteni, hiszen az ő korosztályának ez teljesen új terület."


Ez jó vicc! Kérdező 16 éves, anyu valahol 40-50 között lehet max. Jó pár (több, mint ahány évesek vagytok) ilyen korosztálybeli hölgyhöz volt szerencsém: 90% csupaszra volt borotválva, a többiek fazonírozottak; olyan nem volt, aki tök természetes állapotába hagyta volna ...

2011. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!