Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé félek tőle. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé félek tőle. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
sajnos olyanba zúgtam bele akibe nem kéne.. pedig nagyon helyes meg kedves és pont olyan a természete amilyet mindig is elképzeltem.. 1 évvel idosebb nálam a fiú. és hát mindig amikor chaten beszélek vele akkor annyira kedves meg ugyanilyen élőbe egyik ismerosom bulján csokoloztunk azota egyutt járunk.. de félek mert nem szeretnék bele szerlmes lenni ugyanis sokan mongyák róla h amikor nincs csaja akkor tobbnek is ir egyszeree de azt is,hogy amint van akkor elfelejtei oket és csak haverkodik veluk.. hogyan tudnám legyozni a szerelmet iránta??? 14/L
2011. júl. 8. 21:46
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
Miért? Az baj, ha nincs barátnője és több lánynak udvarol olyankor? Minden fiú így szokta...
2011. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én tudom és olyankor tudom hogy nincs hozzá kotodésem semmilyen téren.. de akkor szerinted igaz h ha csaja van megváltozik??
2011. júl. 8. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem ne akadályozd meg, hogy bele szeress. Egyet értek az előttem szólóval.
2011. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most akkor szereted vagy nem, mert ez így kicsit ellentmondásos... és miért nem akarod szeretni, ha jártok? egyébként mi a problémád, ha elvileg nem ismerkedik, amikor együtt van valakivel?
2011. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem jó dolog ha a fiud lányokkal haverkodik!Könnyen túlzásokba eshet az ember!

Nem akarsz beleszeretni?A saját érzelmeidet csak fejben győzheted le!De legyél előre látó!Szakíts és ne találkozz vele többet!No pasi!No problem! :)

2011. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dede nagyon is akarok vele járni.. meg minden :D csak félek a szerelemtol mert mostanába tobb az oan pasi akinek tobb kellegyszerre és kicsit félek tole nem ois hogy nem akarok hanem nagyon tartok tole :S
2011. júl. 8. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
szóval szerelem nélkül akarsz vele járni. érdekes életed lehet neked is...
2011. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen mertmég fiatal vagyok szerintem a "szerelemboljárás"hoz elvégre nem osszházasodni akarok vele :D tudom,sokan nem értetek meg de hát ezvan :(
2011. júl. 8. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy fiatal vagy meg nem akarsz összeházasodni, még lehetsz szerelmes. de mindegy, ez nem az én dolgom...
2011. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!