Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ez a doki? Egy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez a doki? Egy ideje elegge furcsan viselkedik a nogyogyaszom.

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, a babam lassan egy eves.Ugyanaz az orvos kezelt terhessegem alatt es utana is, es nagyon sokszor nagyon kellemetlenul erzem magam nala, ha valami miatt el kell menjek, kontroll, egyebek, a kotelezo vizsgalatok utan csak bamul, meg kerdezget, meseljek Magyarorszagrol, meseljek neki legutobbi utazasomrol.Boldogan ujsagolja, hogy kepzeljem, o a szomszed utcaban lakik! Meseljek, mit csinal a parom, tudja, hogy sokat kell utaznia, errefel megkerdipeldaul,hogy ilyenkor hazamegy e estenkent!!!Beszeltet, olyankor meg csak bamul, mint valami hosszerelmes kis gimnazista.Van hogy egy orat is ott ulok nala.Nem tudom, kezdek parazni egy kicsit ettol a fickotol, vagy csak en beszelem be magamnak, hogy dilis?
2008. dec. 11. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, h igen, amúgy Te is mondhatod, h menned kell...
2008. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtatólag mondhatnám, hogy biztos csak kíváncsi, de akkor hazudnék. Szerintem válts orvost, ha van rá lehetőséged. Jobb lesz neked úgy.
2008. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem dilis, hanem szerelmes. Még teszteld egy kicsit, aztán meglátod.
2008. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ezt te is tudod, hogy valoszinu tetszel neki. Tenyleg kulfoldon masok a dokik mint otthon, de akkor is azert ez mar a privat eleted, amiket kerdez toled.

Hat, ha te pedig meg boven, hosszan valaszolsz is neki, akkor meginkabb erdeklodo lesz. Inkabb tereld a szot, es siess, es csak par szoval valaszolj. De, a legegyszerubb, ha orvost valtasz, bar itt nagyon kotik a korzethez, en is kulfoldon elek.

2008. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolso kommentelo, az tény hogy màsabbak, nem hordanak kopenyt( legalabbis nem mind), es nincs Gizike, Marika, meg ki tudja meg hany asszisztensno mellette a rendeloben. En az elejen ugy voltam vele, hogy " jeee, de kedves doki, erdeklodo" - valljuk be, jobban szereti mindenki, ha az orvos nem egy morcos, fapofa,aki hozzad vagja a receptet oszt jonapot- de valoban tullott a celon, vizsgalatra megyek, nem teadelutanra..Itt nem nehez orvost valtani, meg a maganrendelest is visszafizeti a tb, ha legkozelebb esedekes a nogyogyi, elmegyek hozza, es ha tovabb csinalja, akkor valtok..
2008. dec. 11. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen beszédes az orvosom. Én is bepánikoltam, mikor már a férjemről és a kapcsolatunkról kezdett el kérdezgetni. Munkahelyemről, pontosan hol dolgozom, stb. Aztán egyszer beszédbe elegyettem a váróban 2 hölggyel, akik szintén hozzá jártak és megnyugtattak, hogy mindegyikőjükkel ilyen. Szerintem kérdezz Te is meg valakit, aki hozzá jár, hogy milyennek találja a dokit.
2008. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szegény doktorbácsi :) szerintem símán csak nagyon közvetlen személyiség, vagy nagyon hiányzik neki ez a fránya MO
2008. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kell lennie egy határnak orvos és beteg között. Más dolog az, hogy kedves, és nyitott, és emberként kezel, más az, ha a magánéletedről kérdezősködik. A pároddal kapcsolatos kérdések stb azt jelzi, hogy átlépte azt a bizonyos bizalmi zónát.
2008. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!