Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a párok szakítás után?

Figyelt kérdés
Többször volt már,hogy a barátom szakított velem.Ezután úgy viselkedik,mintha nem érdekelném,beszélni se akar velem.És amikor összejön valakivel direkt akkor ír nekem hogy pl beszéljünk,vagy akkor akar valamit,hogy én lássam hogy neki van valakije.Ezt mások is mesélték már, de én nem értem miért cisnálják ezt.
2011. júl. 9. 08:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és semmi rosszat nem csináltam!! csak nem értem hogy ha ő szakitott(mert nem szeret) akkor miért nem hagyja a másikat békén,miért kell mutogatni a másiknak hogy ő boldog.?
2011. júl. 9. 08:45
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ne foglalkozz vele, egyszerűen töröld ki az életedből. Azért hívja fel magára a figyelmet, mert oda is figyelsz rá.

Ha vannak még érzéseid iránta, próbálj arra gondolni, hogy most kicsit magaddal foglalkozz, élvezd azt, hogy egyedül vagy - mert lehet-, később viszont te is fogsz találni valakit, akivel újra boldog leszel. Szóval, ne foglalkozz vele egyáltalán, vedd totális idegennek és lépj túl rajta.

2011. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán csak nem akarja, hogy félreértsd a barátkozását.
2011. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem azért,mert féltékennyé akar tenni,mivel tudja hogy te még nem találtál magadnak másik fiút/lányt és menőzni akar hogy ő meg már igen.

13L

2011. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!