Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
hello. nemrég szakított velem az életem szerelme. nem régóta jártunk, de akkor is ő volt a tökély. és még mindig szeretem. a kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy az osztályban mindenki azzal szórakozott, hogy milyen jó pár lennénk. aztán eszünkbe jutott, hogy facebookra ki kellene tenni mint állapot hogy együtt vagyunk. aztán iskolán kívül is (mikor már nem kellett megjátszani) is kézfogás lett, majd puszi, szájra puszi, csók, nyelves...éreztem hogy nincs feloldódva, és igazam lett. néhány napja chat-en benyögte, hogy szakít velem. az ok: hogy ő nem szeret úgy, ahogy kellene, neki még mindig csak haver vagyok. nem sok szerelmem volt eddig, de érzem hogy ezen nehéz lesz túltenni magam. mégis mit csináljak? szeretném őt visszaszerezni, de ha szerintetek ez nem megoldás, akkor hogyan tudnám ezt az emléket elfelejteni? egyáltalán mit gondoltok az egészről? az élethez nincs kedvem azóta, segítsetek. előre is kösz.
2011. júl. 9. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem voltál szerelmes belé, csak fellángolás. Hamar el fogod felejteni, mondjuk ismerkedj más fiúkkal, bár inkább lehet még csak játszanod kellene. Érdekes úgy összejönni fiúval, logikus, hogy nem szeret így beléd.
2011. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
XDXD ne haragudj. a kérdező neve: félegyházi SÁNDOR. és nem vagyok meleg. a csaj egyszerűen belémunt. kicsit nehéz lehet a szövegkörnyezet :P XD
2011. júl. 9. 11:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de semmi sem utalt arra, hogy fiú lennél :D

Akkor meg ismerkedj más lányokkal...majd elfelejted. Sajnos mást nem lehet tenni.

Egyébként az olyan kapcsolatok, amik más biztatására születnek, nem minden esetben végződnek jól. Mert lehet h más szerint összeillettek, de ha az egyik fél nem úgy érez, akkor ennyi.

2011. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem a biztatásra született, csak...vagy mégis? nah mind1, elvesztettem a legjobbat...
2011. júl. 9. 11:53
 5/14 anonim ***** válasza:
bazzzz, én is azt hittem csaj kérdi ezt, XD
2011. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem ő a legjobb. Csak most azt hiszed. Nyisd ki a szemed, felejtsd el, és máris megtalálod a legjobbat. :D

Ha jól gondolom nem is voltatok együtt sokáig. Hát akkor? Felejtsd el.

2011. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
óóh b+...
2011. júl. 9. 11:55
 8/14 A kérdező kommentje:
egy hónap...utána jött rá hogy nem is szeret, azért odavág. és hogy cseten írja meg.
2011. júl. 9. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:

1 hónapig húzta az agyad? Ráadásul nem is élőben szakít? És nem is szeret?

Elég ok, hogy elfelejtsd. Jobb lesz neked is. Bizonyos ideig biztos vágysz majd rá, meg szereted meg stb, de idővel kihűl majd azaz érzés.

Hány évesek vagytok ?

2011. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
15....ami gondolom még 1 jó szám hogy hamarabb elfelejtem...remélem hogy el tom felejteni, mert általában mindig happy vagyok, de most nem, és ez elég rosz érzés :P
2011. júl. 9. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!