Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex kérdés. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kérdés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy kis probléma. Párommal nagyon boldogak vagyunk, de a szex nem akar összejönni:\ Már a pettingnél annyira égünk, hogy az hihetetlen, de mégse. Mikor felhúzom a gumit, akkor elernyed és már akkor nemtudom bedugni sehogy.. arra gondoltam, hogy az elején egy kis ideig gumi nélkül megpróbálnám, és utána gumival csak hogy érezzem az egészet. Vagy ez kockázatos? Mindketten szüzek vagyunk.

Segítsetek légyszíves. Köszönöm.

18/F


2011. júl. 9. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld bedugni gumi nélkül!!!

Majd 9 hónap múlva "érezni fogod az egészet".

2011. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Maradjatok a pettingnél! Vannak pasik akik tudatalatt annyira rühellik a gumit, hogy lelankad minden aztán mára annyi. Szedjen a barátnőd fogigátlót! 2. levélnél véd! És próbálkozzatok és sokat pettingeljetek! Sok sikert!

22/N

2011. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De már nem merem megpróbálni, mert annyira égő, hogy nem sikerül :( 2. alkalom volt, de áááááh...már komolyan sírni volna kedvem..
2011. júl. 9. 12:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én páromat is nagyon zavarja a gumi, meg engem is. Ha szüzek vagytok szerintem semmi képen ne próbálkozzatok a megszakitásos szexel. Menjen el a barátnőd fogamzásgátlóért. Addig meg sok petting és ne erőltessétek a szexet, mert minél jobban akarjátok ezek után annál jobban nem fog összejönni.
2011. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem égő csak próbálj meg laízatni. ha más nincs szexuális segédeszközöket bevetni, illatos síkosítót. De ne parázz, annál rosszabb lesz! Hagyjátok el a gumit valami mással védekezzetek és akkor oldottabb lesz a dolog. És a másik ami lényeges. Ne beszéljétek meg! Spontán jöjjön a dolog. Előre megbeszélve nekünk sem ment.
2011. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez volt :D

vagyis az én barátom 16 volt és még szűz én is 16 de már nem szűz.

kb. 3x vagy 4x nem sikerült, de mindig mondtam neki hogy semmi baj, mert tényleg nem hibáztattam :) de utána még párszor megpróbáltuk és összejött gumival is.


NE STRESSZELJ! nem a te hibád ha eddig nem jött össze :) tudat alatt izgulhatsz még ha nem is érzed. szóval csak lazíts, nyugodtan :) össze fog jönni. nekünk is összejött és azóta... :DDDD

17/L

2011. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de már az első próbálkozáshoz lényegesen jobban ment. nem görcsöltem annyira, csak az a rohadt gumi...-.-'
2011. júl. 9. 13:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ.:) csak félek, hogy meddig nem sikerül =(
2011. júl. 9. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Én még soha nem találkoztam olyan pasival, aki másképp reagált volna a gumira, de nem is baj. Pedig egyik se volt kezdő....

Próbáljatok gumit, vagy hüvelykúpot

2011. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Majd összejön nekünk se ment elsőre!
2011. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!