Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi hülye kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi hülye kérdés a szerelem/szex témakörben? Nem csak a tinik, de már egyre több felnőtt sincs tájékozódva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az zavar, hogy kérdeznek, hanem hogy ész nélkül.. Már vagy 2milliószor szerepel, a "hogyan mondjam meg neki, hogy bejön?" illetve a "lehetek-e terhes, ha.." és hasonló kérdések.. Legalább annyi ész szoruljon valakibe, hogy nem teszi fel 1000+1-edszer is ugyanazt a kérdést..
2009. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert a személyes "tragédiáit"mindenki erősebben éli meg meg a másik:A kutya nem olvassa a régi kérdéseket,választ meg aztán végképp nem ír rájuk senki.De a terhes lehetek-e...tényleg unalmas,főleg hogy olyan infó amit bárhol máshol meg lehet tudni.A hogyan mondjam meg neki/jöjjek össze vele meg olyasmi ami az adott helyzettől függ és nem hiszem hogy ismeretlenektől pár sorban értelmes választ kap rá bárki is.
2009. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, h sok a hülye kérdés, meg nincsenek tájékozódva a felnőttek, de szerintem azért van ez az oldal h amit nem tudsz kérdezd meg itt ja és mindenki más mindenkinek más a Kérdése amivel elő áll Pl. bejövök e neki? meg ilyenek szóval Én Úgy Vagyok Vele Amit nem Tudsz Vagy Nem Találod Rá a Választ a Keresőben Kérdezd Meg Ennyi SZERINTEM ;-D De Amit Te Most feltettél Kérdést Lehet, h Kicsit Hülyén Hangzik, mégis Válaszolunk Rá!;-D

Remélem Segítettem!

2009. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem volt éppen egy értelmes kérdés =D
2009. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!