Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kicsit lelankadva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kicsit lelankadva? Ugye ezzel nem csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

Emlékszem ám még a gimis évekre, amikor a biológiából az emberi testet vettük. Tisztában vagyok vele, hogy kétféle pénisz létezik, az egyik lankadva is majdnem ugyan akkor mint állva, csak kicsit vastagodik, és picivel lesz csak hosszabb. A másik pedig az a típus amivel én is rendelkezek, jóval kisebb és ha feláll akkor lesz csak szép normális mérete. Viszont szerintem ez már túl kicsi lankadtan


A problémám az lenne, hogy lankadtan kb ilyen 7-7,5cm lehet, de első ránézésre még annyinak se tűnik. A nyilvános wc-kben mindig ajtó mögött pisálok, cikinek érzem. Sőt igazság szerint, ha összejövök egy lánnyal, akkor az első akarom nagyon félek, mert amikor előveszem nevetséges, de miután feláll 14-15cm körüli.

És ez most pontosan úgy van ahogy leírtam, kb olyan 14,5 cm lehet, egy milliméterrel sem kisebb, tehát egy átlagos péniszről van szó. Ha jó a technikám nem okozhatok csalódást a méretem miatt, bár még nem szeretkeztem túl sokszor, tehát nincs nagy tapasztalatom


Olyanról már hallottam, hogy merev állapotban 1,5x nagyobb a pénisz, na de hogy 2x nagyobb lesz, ilyenről még nem.

Szerintetek ha összejövök egy lánnyal addig elő se vegyem amíg nem merev? Ha lankadt állapotban meglátja félek hogy kinevet, utána pedig elmegy az egésztől a kedvem.


2011. júl. 9. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem fog kinevetni. Mondjuk én magamból indulok ki. Ha egy lány kinevet ezért akkor úgymond nem a te "hibád".

Igaziból nem a méret a lényeg. Persze nem a szélsőségekről beszélek. A tiéd pont jó


17/L

2011. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

amiről beszélsz az a hús f., és a vér f., néger-fehér (kontra), a fehér az erősebb,keményebb, a vérbőség miatt, a másik a puhább, ellenben nagyobb,

én nem mértem még "lankadtan" de olyan 7-7,5 lehet, nem érzem kicsinek "hiszen állva 16,5", akkor ez 2,2 szerest jelenet?:o, sztem ne szégyelld, ha tudod használni akkor más "férfi" véleménye nem számít erről

2011. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van akinek lógva 3 cm azt állva meg 16 kb. És nem nevették ki ez miatt!
2011. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm a válaszokat
2011. júl. 9. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
de minek veszed elő addig amíg nem áll???? :D
2011. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátomé kb. 5 cm lankadtan, állva 15-16. Én sose nevettem emiatt, eleve először állva láttam, de ha lankadt lett volna és én állíthatom fel neki az sem zavart volna. Remekül használja, az a lényeg. :)
2011. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem egyedi eset vagy!

Nekem lankadatn 8cm körüli állva sem msokkal nagyobb kb 13-14cm!

29F

Ja, és jól lehet vele dugni!

2011. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, hogy lankadtan kisebb, mert nincs benne vér. Mikor megmerevedik, telítődik vérrel, az összetapadt erek kitágulnak, stb-stb. -> megnő. Mi itt a gond? Nem lankadt állapotában fogsz vele dugni, tehát nem kell aggódni. Aki meg kinevet, az keressen magának egy lovat...
2011. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problemam, azzal a kulonbseggel, hogy en kamaszkoromban nem tudtam errol a hus- es verpenisz dologrol (nem neztem utana, nem mertem senkitol megkerdezni, biologiabol sem volt szo ilyesmirol), ezert a peniszmeretem miatt (ami lankadtan akkora, mint egy kisgyereke, mereven atlagkoruli, de en azzal sem vagyok elegedett) azt hittem, hogy valami torzszulott vagyok!

Na, ez aztan annyira berogzult, hogy marha gatlasos lettem miatta, senki elott nem merek levetkozni, meg egy sima oltozoi atoltozes is gondot okoz, csajozni meg termeszetesen egyaltalan nem merek.....


Szerintem te ne ess bele ebbe a hibaba!!!!!

2011. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!