Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most először használok védekez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most először használok védekezésképpen tabit gumi nélkül. Tényleg ilyen macerás ez?

Figyelt kérdés
Biztos nevetséges, de most sikerült megtapasztalnom, mennyire "folyós" ez a fajta szex. Ti mit csináltok utána? zsebkendővel törölgettek, lezuhanyoztok azonnal, esetleg törülközőn csináljátok? minden tipp jól jönne! :)
2011. júl. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
na igen, elég "folyós"..:) Nem tudom, mondjuk engem annyira nem zavar, ha mégsem akarom összekenni az ágyamat, egyszerűen felhúzom a bugyimat szex után, bugyin pedig biztonsági betét.. ilyen egyszerű, így nem lesz csupa olyan a bugyid, se az ágyad. Párod persze jobb, ha utána letörli a nemi szervét, mert rá is jut, természetesen.:)
2011. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már az is késő lenne :D kihúzza és már rohanunk a zsepiért. olyan kellemetlen az egész, még akkor is, ha végignevetjük :)
2011. júl. 9. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk mindig van bekészítve zsepi az ágyra szex esetére. és amikor vége, és kihúzza, akkor odateszem a zsepit pár percre. és akkor elücsörgök, összebújunk, minden, közben kifolydogál a zsepibe, majd kidobom. semmi macera nincs benne, meg kell szokni.
2011. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem is kis időbe telt, mire rájöttem, mi ezzel a probléma. Él a gravitáció. Ha rögtön felpattansz, természetes, hogy rögtön elindul kifelé. Ha viszont (most azt mondom, ha te vagy felül, mikor elmentek.) nem felugrasz, csak legurulsz a párodról, és fekve maradsz, nem fog az összes rögtön kifolyni. Persze jönni fog pár csepp, de az nem olyan rossz, mintha az összes folyna a lábadon, vagy rögtön a padlóra. Ha pedig kéz közelbe helyeztek pár zsepit az akció előtt, minden szuper lesz.;) 1. voltam:)
2011. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. júl. 9. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy külön erre a célra rendszeresítettünk "szextörölközőket", amik az ágy melletti szekrényben vannak. Vagy bekészítem az ágyba. :-) Mensi után diszkrét jelzés a férjem felé, hogy már mehet a móka. Így ő nem kérdezgeti, hogy mikor lehet már. Tudja, ha ott a törölköző, akkor oké. Plusz az egyik előttem szóló jól írta, ha nem pattansz fel valamiért, akkor nem fog annyi kifolyni.

2011. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De bonyolult itt mindenki. Én simán a lepedőn csinálom, ami kifolyok, az kifolyik, egy órával utána zuhany, és kész. Ha szex után nem érek rá fetrengeni, akkor zuhany, és tampon rá.

Ami igazán folyós, az a pentasa. Na az tényleg macerás.

Törcsit meg csak akkor teszek magam alá, ha vérzésem van, és akkor csináljuk.

2011. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!