Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátnőre sokat kell költeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőre sokat kell költeni?

Figyelt kérdés

Először is: lány vagyok, a 20as éveim elején járok. 1komoly kapcsolatom volt/van.

NAGYON gyakran azt olvasom, hogy az ide írogató értelmiség "kérdésre adott válasz" címszó alatt elég sokszor kijelenti, hogy egy barátnő sokba kerül...!!

Javítsatok ki, ha tévedek, de egy lányt mióta szokás "megvenni" ? Egyáltalán nem értem ezt...!

Vegyünk egy példát. Pasi kérdez, sokat költ-e prostira.

Jönnek a nagyon elmés válaszok, hogy: "mindegy, egy barátnőre úgyis sokat kellene költeni, így legalább egyből megkapod a szexet"


És a végére: Nem értem. Még mindig. Az én barátom egyáltalán nem költ(ött) rám vagyonokat, sőt...!!! Nem is hagynám.


Mégis.... Honnan ered ez a DOLOG? Segítsetek megérteni ezt a gondolkodás módot....


2011. júl. 9. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a fajta gondolkodás módot én sem értem. Ha valaki szeret valakit, és pl. ajándékot akar neki venni, akkor nem azért költ rá mert "kell", hanem mert szereti, meglepi valamivel. Szerintem ezt azok írják, akik azt hiszik, ezt "kell". De lehet hogy olyan a barátnője, hogy "légyszi vedd meg ezt, meg azt, meg amazt is!". Én nem ilyen vagyok, és ha annyira nem akarok költeni, saját kezűleg csinálok valamit, mert mi a párommal a melepetésnek, és a szeretetnek örülünk, nem annak, hogy hányszázezres az ajándék.

20/L

2011. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
82%
Sok lány elvárja, hogy a pasi mindent fizessen. A másik meg, hogy sokan úgy akarják megnyerni a lányt, hogy mindenfélét adnak neki, a csaj meg hozzászokik.
2011. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
88%
Na erre én is szeretnék választ kapni. Engem max sörre hívnak meg a fiúk, vagy rózsát vesznek, csokit...nem egy nagy költség. Ja és nem viszonzatlanul.
2011. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
87%

gáz 1 dolog az biztos:) de 1 srácnak,minimum annyit megkell tenni-e h az első randit ő fizeti(aztán lehet csak régi módi vagyok...-.-") megszerintem nem nagy költség egy kapcsolatban,ha sétálnak és a srác meghívja a lányt 1 fagyita/sütire..^^23/N


rosszul gondolom?

2011. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
91%

a pasik azt gondolják, hogy mindig mindent nekik kell fizetni, ha a csaj velük van. a belépőt, az italt, a kaját, mindent. pedig ez hülyeség. jó, egyszer egyszer megesik, de azért a normális lányok ezt nem hagyják mindig.


én pl barátommal voltam tegnap iszogatni, aki már több hete mondta, hogyha végzünk, akkor meghív. oké, meghívott, de azt pl nem hagytam, hogy a kajámat kifizesse, amit utána ettem. meg nyaggatott, hogy kérjek valami mást is, valami drágább italt, de én nem voltam hajlandó, hogy ne költsön rám sokat.


plusz sokszor van, hogy én hívom meg vmire.


aki meg így áll hozzá, hogy a barátnő sokba kerül, nagyon egyszerű: ne legyen barátnője:D

2011. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 csokissüti002976 ***** válasza:
83%
Az utolsó előtti "bekezdésed" arra utal, hogy nem vagy egy szutykos k*rva.. ennyi! :)Én is utálom, mikor barátom vesz meg mindent, és nem enged, hogy fizessek... nem akarok lehúzós csaj lenni...
2011. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:

Természetesen van olyan réteg a lányok között, melyek szeretik kiforgatni a pasit a pénzéből, de azoknak ez is a CÉLJA.

Na de, hogy minden lányt így írnak le, az már bántó. Én sohasem szerettem, ha fizettek nekem valamit, megalázónak vélem. Olyan érzés, mintha nem lenne pl. egy fagyira pénzem... De ez csak saját hülyeség.

2011. júl. 9. 14:52
 8/103 anonim ***** válasza:
86%

"mindegy, egy barátnőre úgyis sokat kellene költeni, így legalább egyből megkapod a szexet"

Ezt azok mondják,akiknek nem jön össze egy csaj sem,s mivel ki vannak éhezve elmennek k*rvázni.Majd ezzel a szöveggel nyugtatják magukat...szánalmas!

2011. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
82%
Ha elmegyünk inni, akkor párom fizet, nem engedi, hogy én fizessek. Persze azért amikor nem figyel, kérek neki is sört a saját pénzemből :D
2011. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
18%

Ha figyelembe vesszük azokat az apróságokat, amiket a hölgyek nem tartanak számon és ki is kérik maguknak, ha a szemükre hányják, mint pl:

- egy két átmulatott éjszaka a belvárosban, ahol a koktéloktól a belépőkön keresztül a taxi-ig mindent én fizetek

- egy-két (valójában számtalan) alkalommal feltöltöm a mobil egyenlegét

- egy mozizás a plázában-vagy jobb helyen két személyre 6-8 ezer HUF a nasival együtt

- megannyi apróság, amit fel lehetne sorolni és csak egy nőnek "természetes" de nekem kiadás


De mindezek nem feltétlenül megtérülő befektetések, az elpazarolt idő lehet elpazarolt pénz is :-(


na szóval, ha ezeket figyelembe veszem, akkor sz@rul esik, ha egy harmincas szingli a pofámba vágja, hogy ő már a saját kis garzonjában lakik, nekem meg semmim sincs, az albérletre dobom ki a pénzt.

Mivel takarékoskodni annak könnyű, akinek kiadásai nincsenek, vagy más fizeti...


Megértetni veletek nem lehet, hogy a mindennapos, számotokra természetesnek vett aprócska dolog is pénzbe kerül és mióta feltalálták a matematikát, sajnos ezek össze is adódnak.

Igen, futott már zátonyra kapcsolatom anyagi vita miatt, amiben sok dolgot nem számoltunk...

- sörre volt pénzed minden nap!

- de az 500 volt, a pelenkát és bébiételt a mindennapi betevőnket, kávét, cigit, stb. (na ezt már nem halljátok meg)szintén én vettem...és én tankolok az én autómba, amibe beleteszed a segged...

- még van pofád a gyerekkel előhozakodni?! Talán sajnálod tőle? Azt ne számold! Én vettem a TV-t az ágyat, annak meg is van a látszatja! Azt számoljuk, ami látszik is!


Szóval köszönjük szépen, igazán sok megbecsülésben van részünk...

2011. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!