Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágyok 1 barátnőre szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyok 1 barátnőre szeretnék 1csajt magamnak!?

Figyelt kérdés
akivel megosztom az érzéseimet és átölelhetek meg, érezhetem a teste melegét, az illatát a jelenlétét a gondolkodását kicsit tanulmányozni és kiismerni a velem 1korú lányokat vagy lányt nem kéne szex csak hogy legyen valaki aki kizökkent az unalmas és monoton hétköznapok végeláthatatlan labirintusából >___<
2011. márc. 21. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, hacsak nem lány vagy.
2011. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ismerős érzés, néha rám is rám jön:D
2011. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de én kőkemény rocker vagyok és elgyengülök mikor ezekre gondolok sőt KIFEJEZETTEN örülök mikor elgyengülök lányok közelébe és annyira nem is tudom talán olyan "édes érzés" létezik ilyen? értitek ezt ?
2011. márc. 21. 21:31
 4/9 anonim válasza:
Velem uyganezvan csak nemvok Kőkeményrocker
2011. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kókemény
2011. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Óó :))

(kár hogy nem vagyunk egy korosztály :S)

2011. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kőkemény rocker vagyok, nyugodj meg, ettől függetlenül a lányokkal nem kell feltétlenül bunkónak lenni, sőt... De azért ne mutasd meg akármelyiknek hogy milyen jó ember vagy, mert akkor sok csalódás fog érni... Amelyik igazán tetszik és szerelmes vagy belé annak mutasd ki :) De ne legyél bunkó mindegyikkel, csak amelyik rászolgál... Sajnos olyan is van. :(
2011. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok
2011. márc. 21. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
tök normális..ismerkedj rocker lányokkal koncerteken például..azért könnyű mert van miről beszélgetnetek.. neked melyik eygüttes stb jön be? ismered az új számukat? stb..:D ha valamelyik lány nagyon megtetszik de ő más együttest szeret füllenthetsz hogy te is azt szereted..aztán mikor pár hónapja jártok valld be neki..:D:D
2011. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!