Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőhetek még? 17évesen 153cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőhetek még? 17évesen 153cm vagyok:/ mit egyek vagy mit csináljak? Normális válaszokat kérek, nem poénból kérdezem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nőhetsz, de nem tudom mennyit.
2011. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Én sem vagyok sokkal magasabb ugyan ennyi idősen,157 cm.Most már annyira nem zavar,meg kell tanulni elfogadni magad!

Azért még a szívem mélyén reménykedek,hogy növök még pár centit...lehet,hogy nem hiábavaló.

2011. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 skarma ***** válasza:
63%

Lány vagy? mert ha igen, kicsit se gáz a méreted.

Én 174 vagyok és tudod, hogy zavar...?


19/L

2011. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Elvileg 21 éves korig nőhet az ember,de 17-től szerintem max pár centit. Szóval sose leszel égimeszelő.
2011. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ouh elfelejtettem odaírni:/ igen lány vagyok.Nekem igazából a 170cm lenne az álom,de ez plátói marad:/

Nagyon köszönöm a választ mindenkinek ( :

2011. júl. 9. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
A 153 cm az tényleg pici. Anyud apud mekkora?
2011. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
170cm már semmiképp nem leszel. Amúgy én 17-18 éves koromban nőttem sokat szóval még nincs semmi sem elveszve. Egyél sok fehérjét, csirkehúst, halat, rengeteg zöldséget és rostos gyümölcsöket, szóját, magvakat. De ami a legfontosabb: sport, testmozgás, az elősegíti a növekedést. Úszás, aerobic, nyújtó gyakorlatok (SEMMIT SEM TÚLZÁSBA VINNI AZÉRT!)
2011. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi idősen már le szoktak állni a növéssel az emberek. Még ha nősz is, akkor is max. 1-2 centit.
2011. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is már csak 1-2 centit nőhetsz. Nekem van egy ilyen barátnőm nagyon aranyos és imádják a fiúk. Persze van barátja :) Néha megszoktam ölelgetni és olyan jó érzés hogy úgy egészbe karba lehet zárni. Megértem mit szeretnek a fiúk a pici lányokban! Szóval semmi gond akkor sem ha nem nősz már!
2011. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
én is kb 155cm lehetek, álltalánosba nagyon sokat piszkáltak(8.ba is egy fejjel kisebb voltam a legkisebbnél) szakközépbe egyáltalán nem, ma 20 évesen meg már leszrom hogy ki milyennek gondol. egyébként vannak olyan fiúk akik különösen kedvelik a kis termetű lányokat. nekem is volt olyan barátom aki megütötte az 1 90et:D
2011. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!