Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnek a 20as fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a 20as fiúk, egy 16éves lányban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Azt hogy fiatal és tapasztalatlan! :)
2011. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mimano ***** válasza:
87%
Egy 16 éves lány még gondolkodásra nagyon gyerek. Szóval én, mint 20-as fiú nem szeretek semmit egy 16 éves lányban, maximum a kinézete foghat meg, de arra nem sokat lehet alapozni.
2011. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt,h nagyon könnyen tudják manipulálni és ezáltal kihasználni őket.
2011. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Azt h ez a menő ;) Amelyik pasi a 20-as éveire még megtartotta a 4 évvel fiatalabb barátnőjét, az azt jelenti, hogy 18 évesen nem csalta meg.
2011. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a legtöbb pasi picirit pedofil, és ha legális lenne 10 évesekkel a szex, akkor ennyi időseket döngetnének.


Másrészt, a legtöbb mai 16 éves pipike bevállalósabb, mint egy normális gondolkodású 20-25 éves csaj, aki nem fogja azért odakínálni az ánuszát egy 25 éves pasinak, hogy ne szakítson vele.

Természetesen: tisztelet a kivételnek, de ők nem is járnak huszonéves pasikkal.

2011. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én soha a büdös életbe nem kezdenék nálam fiatalabb csajjal. Az milyen már, engem valahogy nem vonzanak. Inkább az ilyen 20 és a fölöttiek tudnak lekötni mert Ők érettebbek, komolyabbak stb... :). 18/F
2011. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindig mindenhol az általánosításokat látom...Borzasztó.. Annyira különbözőek az emberek, nem lehet minden 19 éves srácot kisfiú kategóriába sorolni. Ugyanúgy nem lehet minden csajban is megtalálni a becsületességet. Sokan használnak ki pasikat, valakik finomabban, vannak akik durvábban. vannak akik érzelmileg, vannak akik anyagilag használják ki a pasikat.. Jön egy kis elszomorodás, meg bizalom vesztés a pasikkal szemben, és mindjárt jön az ötlet, hogy valahogy más ártatlan srácoknak vissza kéne vágni, ha az előző kapcsolatban ez nem sikerült..persze attól is függ, hogy kit hogyan lehet kihasználni, no meg érdemes e..

Én nem általkánosítok, vannak jószívű lányok is, de nem lennék benne biztos, hogy ez a többség...

2011. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én semmit, az idősebb nők jönnek be.

22F

2011. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beválalósak, mehet seggből szájba, az én seggemből az ő szájába, az én számból az ő seggébe, az ő seggéből az én seggembe, szóval minden variációt beválalnak.


Sziasztok SP voltam!

2011. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez így nem hiteles, kedves "SP"...ha tényleg SP-nek hiszed magad, legalább tanuld meg a sablont...és a vesszõt se felejtsd el meg a felkiáltójelet,......:


SP voltam, sziasztok!

2012. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!