Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a fiuk, egy lányban? A sminket szeretik? Haja, ha hosszú kezdjen vele valamit, Festést, műkörmöt? És, szeretitek, ha kezdeményező? És fiúk, h. mutatjátok ki, h. tetszik neketek 1 lány?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 14:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%
Hát a belső tolajdonságait leginkább mondjuk a hosszu haj az bejön és az is ha ő kezdeményez mer akkor talpraesett.
2010. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Üdv! Általában én vagyok a kezdeményező nem a lány!

NEKEM hangsúlyozom nekem: Fontos, hogy ne legyen rövid haja a lánynak, rövid alatt a tüsit értem és ami csak úgy a fül aljáig ér! Szóval legyen szép ápolt hosszabba haja.

A mű körmöt utálom felejtsétek el! :D

A b.nőm akkor is tetszik ha nincs kifestve de ha ki van festve az kiemeli a szemeit, kiemeli a száját, és karakteresebbé teszi, kicsit szexibb talán. De inkább csak a szemet emeli ki jobban ami minden nőnél előnyös.


Ha egy idegen lányt meglátok mondjuk egy bevásárlóközpontban, vagy bárban, akkor akkor megpróbálom felvenni vele a szemkontaktust, és őt helyezem középpontba mást nem is nagyon figyelek, és ha egyedülálló vagyok, akkor odamegyek hozzá ha éppen egyedül van, és kezdetnek kinyögök egy sziát, és megpróbálok a szemébe nézni, nem pedig méregetni és arra figyelni amit mond. :D

2010. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

A belső a legfontosabb,de persze a külső is fontos.

Smink oké,de ne vigye túlzásba.

Műköröm felejsd el!

Igen szeretem,ha kezdeményez.

Pl. sokat nézem,mosolygok,elhívom valahova.

2010. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
19%
terhes vagy:D
2010. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint legyél érdekes, egyszerű. Észrevehetetlen. De mindig legyen valami kiegészitőd, ami nagy szürke egérbe beleviszi az örjöngő, magabiztos oroszlánt. Két éve élek párkapcsolatban, és azt hiszem ezzel, és az őszinteséggel, a magabiztosságban, és a Barátok vagyunk, de szerelmesek filozófiával nyertem. Nyertünk.
2010. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Hosszú sötét haj, smink csak módjával, műköröm felejtő, legyen ápolt. Belsőleg legyen: határozott de egy kicsit titokzatos, kedves, odafigyelő. Egyébként én szeretem ha egy nő kezdeményez. Növeli az ömbizalmam. 30/f
2010. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
műkörmük csak a szakadt, ízléstelen ribiknek van.
2010. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én először a szemét nézem meg! Engem a nők szeme ami rabul ejt! A műköröm vagy hullaköröm ha jobban tetszik az felejtős nállam is! Szolid smink ami még elfogadható és könyörgöm ha már szolizik egy lány ne szoliztassa agyon magát mert ritka ocsmány tud lenni!!
2010. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

semmi nem kell egyszerűen legyen szép(vkinél kell egy kicsi smink és elég is), jófej, ne legyen egy buta liba, tudjon mosolyogni és ennyi! ha te már egy srácot egy kiló sminkkel vagy műkörömmel akarsz "hódítani" az már régen rossz...a lánynak nem kell igazából kezdeményezni, de az se árt ha egyértelmű jelzéseket ad mert a fiú akk összezavarodik és nem tudja h szereted vagy utálod :P:P

15/F

2010. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!