Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudtok úgy aludni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtok úgy aludni hogy a barátotok, barátnőtök bulizik?

Figyelt kérdés

Távkapcs+még nem is járunk, de aggódom érte.

20+lány...


2011. júl. 9. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan miért aggódsz?
2011. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csajok...pia...
2011. júl. 10. 00:04
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Sztem a távkapcsit most felejtsd el, nem akarlak elkeseríteni, de ez van. 18 vagyok, nekem is volt 1 éve és hááát nem sok jót tudok mondani, elég legyen annyi, hogy 6 hónapig tartott CSAK.
2011. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudoooom, de Bele zúgtam.
2011. júl. 10. 00:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy lefekszem az ágyba, becsukom a szemem, és előbb vagy utóbb csak úgy magamtól elalszom.
2011. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy nem tudok aludni. Ezért is vagyok még ébren.:S
2011. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Az én barátom most a Balaton Soundon van. Én meg itthon. Bízom benne, tudom, hogy szeret, és nem fog megcsalni. Inni meg hadd igyon. Egész évben dolgozik, itthon nem jár el bulizni. Ez a 4 nap igazán jár neki. Nyugodtan alszom esténként, csak az zavar, hogy nincs mellettem. Üres az ágyam nagyon...
2011. júl. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Jól..
2011. júl. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Igazából nagyon jó alvó vagyok, de olyankor nem. És nem azért, hogy összejönne egy csajjal vagy ilyesmi. Szó sincs róla! Inkább azért, hogy éjszaka kint mászkál a sötétben, és a mai világban ki tudja, mi történhet vele... Ezért beszéltem meg vele, hogy nyugodtan maradjon mindig ameddig akar, csak egy sms-t írjon éjszaka, hogy jól van, minden rendben van vele. Sajnos nekem van 1-2 olyan ismerősöm, akiket ért nagyobb atrocitás éjszaka hazafelé menet... 22/L
2011. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nem szoktam ilyenkor aludni. kihasználom, hogy egyedül vagyok, olyan filmeket nézek, amiket ő nem szeret, vagy kilakkozom a körmömet :)


nem kell félteni, tud magára vigyázni.

2011. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!