Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek 2 héttel előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek 2 héttel előbb jött meg. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor terhes ha nem jön meg neki abban a hónapban;)
2011. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,én is így tudtam...de most elkezdtem olvasgatni a kérdéseket,és rengeteg olyat találok,hogy megjön előbb,aztán eláll és még abban a hónapban megint megjön,és az terhesség gyanús...


Gumival védekezünk,normálisan semmi probléma nem volt,de azért mégis félek :P

2011. júl. 10. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhes. Okozhatja ez az a nagy hőség is. Nekem is volt már h sokat voltam kint a napon és előbb jött meg.
2011. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes. Tuti a nagy meleg miatt van. Sokszor nekem is 2 héttel előbb jött meg ha ilyen meleg van. Hát ezen a nyáron tuti nem fog mert 24 hetes terhes vagyok :D
2011. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!