Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket ez zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez zavarna egy csajban? Engem iszonyatosan zavar, hogy gyógyszer miatt szedtem fel kb 3-4kgot. Kérdés folyt. Lejjebb

Figyelt kérdés

Na már most az ok hogy nem lett egy kerek hájas hasam így se, de nem is lapos, és a melleim meg nagyobbak, jobban örülnék ha szebb alakom lenne, de ehhez fel kell adni a cickókat.... Ill egyelőre nem tudok tornázni sajnos a lábam, és a derekam fáj...

Szóval fiúk? Kisebb cickók, de laposabb has és kisebb formásabb popsi, avagy cici marad, pici pocak, és kicsit nagyobb popsi... (még jó hogy magas vagyok így nem vészes ez a súlykülönbség)


2011. júl. 10. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
erre úgyis mindenki mást mond... f/18
2011. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a kisebbre szavaznék, nekem az jön be jobban :)

18/F

2011. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kicsi cici is szép, a formás popsi meg a gyengém. Én az elsőre szavaznék, de tényleg mindenkinek más ízlése van.
2011. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt 18/F


Woozie

2011. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem úgy lehetsz a legszebb, ahogy most vagy.
2011. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en a pici pocakra szavazok,
2011. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!