Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal csütörtökön szeretk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal csütörtökön szeretkeztünk, és utána csípett a vizeletem ( TÖBBI LENT)?

Figyelt kérdés
Másnap barátomnak elkezdett viszketni. Szerdán megyünk a Balcsira, vegyek kúpot hogy addig elmúljon?? Mert azóta mármint péntek óta folyásom kicsit sárgás van, de am ilyen gombát nem észleltem..
2011. júl. 10. 10:51
 1/5 anonim válasza:

Én rendszeresen "felfáztam" szeretkezés után, de annyira hogy antibiotikum kúra kellett. Aztán rájöttem hogy muszáj utána elmennem pisilni, vagy gyorsan lezuhanyozni és akkor nem történik ilyen.

Ha véres lesz a vizeleted vigyázz és menj el orvoshoz mert sokkal rosszabb lesz és vesebajod lehet.


A legjobb ha elmész dokihoz hétfőn kapsz vmi gyógyszert vagy kúpot és szerdára kutya bajod!


Jobbulást.

2011. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvos, mert nem tudni, hogy hüvelyi vagy hugyúti fertőzésed van és a kezelés szempontjából nem mindegy.


Kedves első válaszoló!

Nekem ugyan ez volt 2 évig, mire meguntam a sok gyógyszert, az sem segített ha szex után pisiltem egyből meg zuhanyoztam, nekem minden éjjel kis kell mennem legalább egyszer pisilni és akkor nem leszek beteg. Ébresztőt állítok be.Nagyon gáz :S

2011. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem múlik el, ne menjetek Balcsira.

Egyrészt a pasid is fertőz meg te is, és oda-vissza fogjátok adogatni, főleg ha csak te kezeled, ő meg nem.

Másrészt elég gusztustalan dolog, hogy leülsz mindenhova fürdőruhában, mész a vízbe, használjátok a közös zuhanyt, és terjesztitek mindenhol.

Harmadrészt a nedves fürdőruha a legjobb táptalaj, főleg a Balaton koszos, baktériumos, agyagos vizével megfűszerezve. Mire hazajöttök, lero.had a micsodátok...


Nem beszélve arról, hogy egész nyaralás alatt vakarózni meg övön alul bűzleni fogtok, nem pedig hancúrozni esténként.

2011. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ott írom, hogy nem viszket nem fáj meg semmi, szeretkezés után csípett!
2011. júl. 10. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

tudod mér csipet?

MERT A SPERMA SAVASS!!!!PH BAN 32 ES SAVAS SZOVAL VIGYÁZZ

2011. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!