Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon FONTOS/SŰRGŐS! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N.Krisztián kérdése:

Nagyon FONTOS/SŰRGŐS! A párommal óvszer nélkül szeretkeztünk. Én fiu vagyok és töbször majdnem elmentem, majd végleg elmentem de az nemvolt az igazi. Lehetséges hogy a barátnőm terhes lesz/lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bővebben azvolt hogy a minap (kb. 3 napja) barátnőm megint feljött hozzám és szeretkeztünk.. Mint fent is írtam óvszer nélkül! MAjd 4x majnem "elmentem" de mindig kivettem ha éreztem hogy "majdnem".. de utána visszaraktam és csináltuk tovább.. a kérdés ugyan az lehet h a barátnőm teherbe esett/eshetett? :// kérlek éretten kezeljétek a kérdésem és ugyanigy válaszoljatok nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm nektek!
2011. nov. 17. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet terhes. az, hogy kiveszed, mielőtt elmész, az nem elég, mert az előváladék is tartalmazhat spermiumot, és ettől is teherbe lehet esni. pontosan nemtom, hány százalék az esélye, de elmondhatom azt, hogy mondjuk vminek 3% az esélye az nem azt jelenti, hogy egy embernek van rá 3% esélye, hanem h 100 emberből 3-mal megtörténik
2011. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Csak akkor tartalmaz az előváladék spermiumot, hogyha az illető előtte elélvezett, és nem ment el pisilni.
2011. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
utolsó, hát te hülye vagy...elélvezés előtt is van neki előváladéka, amiben bizony előfordulhatnak spermiuomok! És különben is ez hanyadik ilyen kérdés már? Kérdező, a keresőbe mért nem tudtad beírni vagy valami...húzzál kotont, vagy a lány szedjen tabit, vagy oldjátok meg ahogy akarjátok, de ne legyen a ti hülyeségetek miatt abortusz a vége, mert akkor egy ártatlan csecsemő /embrió hal meg...-.-"
2011. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha te nem tudtad éretten kezelni a helyzetet, akkor mi miért nem mondhatjuk meg neked hogy hülyeséget csináltál?
2011. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy lehet terhes. Nem lenne egyszerűbb védekezni? Ennyire nincs válság, hogy ne tudjál venni egy doboz gumit.....

Szex közben előtte/utána is kicsit felelőség teljesen kéne gondolkodni és nem lenne ez h ajajjajajajaj mit tegyek?

Vagy én vagyok 19 évesen hülye h így csinálom???

2011. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az utobbihoz 1 hozzáfüzés: Igen hibát követtem el de szerintem mindenki hibázot már ebben vagy bármi másban de ettől még lehet valaki érett csak nem eléggé felvilágosult ezen a téren. A legelsőnek pedig nagyonszépen köszönöm a válaszát hasznos volt! :)
2011. nov. 17. 18:43
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez az "oldal" azért van hogy kérdést tegyek fel és választ kapjak rá. Nem azért hogy oktatásban legyek részes. A válaszokat pedig még1x nagyonszépen köszönöm^^
2011. nov. 17. 18:46
 8/15 Koldus ***** válasza:
De most elmentél a csajban vagy nem?? Mert a kérdésben azt írtad végleg elmentél...
2011. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem. Nem mentem bele csak a végén elmentem (nem belé)de nejött "annyi" és az aktus közben is mikor kivettem azt éreztem hogy majdnem elmegyek. Aztán nem mentem el de mondtam a páromnak hogy más modon folytassuk (orálisan stb..) de ő a sexet akarta/kivánta. De mondtam és észre is vette hogy majdnem elmentem de nemérdekelte és aztán voltam oylan hülye és folytattam mert én is (élveztem/akartam stb..)
2011. nov. 17. 18:55
 10/15 anonim ***** válasza:
van rá esély.
2011. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!